Infolinia Allegro | Telefon, kontakt, numer, informacje dodatkowe, adres


Allegro infolinia


Kategoria: zakupy

Skontaktuj się z infolinią Allegro. Na stronie sprawdzisz dane kontaktowe, numer telefonu, adresy email oraz pozostałe ogólnie dostępne dane o serwisie Allegro.pl.

W sytuacji, potrzeby skontaktowania się przez telefon allegro, warto wybierać ten prawdziwy. Aktualna infolinia allegro została umieszczona na platformie. Wygodne rozmieszczenie numerów na infolinie allegro na poniższej stronie, pozwoli uzyskać zdecydowanie w szybszy sposób potrzebne wsparcie. Wsparciem technicznym zajmuje się infolinia allegro, złożoną ze specjalistów w swojej branży.

KONTAKT Z ALLEGRO

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

Jeżeli dana osoba, chce połączyć się przez telefon allegro, może skorzystać z dostępnego katalogu numerów online. Internetowa wyszukiwarka numerów, pozwala na bezproblemowy kontakt allegro. Infolinia Allegro działa nie tylko przez telefon. Kontakt do allegro, zapewnia formularz online allegro. Kontakt z infolinią Allegro jest możliwy również za pomocą chat allegro. Portale społecznościowe allegro, umożliwiają skontaktowanie się z allegro.

Warto wyprobować przez absolutną nowość, jaką jest usługą Gadane Allegro. Uzyskanie pomocy, może być możliwe również przez Allegro Facebook Messenger czy allegro WhatsApp. Wszystkie infolinie działają sprawnie. Jeżeli jeden z kontaktów allegro jest niedostępny, warto wyprobować w tym samym czasie wybrać inny kontakt allegro. Kontakt do Allegro został umożliwiony na wiele sposobów.

Allegro.eu S.A., Allegro.pl Sp.z o.o., Ceneo.pl Sp.z o.o., eBilet Polska sp.z o.o. i Allegro Pay należą do jednej grupy kapitałowej.

Infolinia Allegro na wiele sposobów!

Skontaktuj się z Allegro

Kontakt dla mediów:

Allegro.pl: prasa@allegro.pl

Ceneo.pl: rzecznik@ceneo.pl

eBilet Polska: rezerwacje@ebilet.pl

Kontakt do zespołu relacji inwestorskich Allegro.eu :

ir@allegro.eu

 

Adres do korespondencji

Allegro.pl sp. z o.o.

Grunwaldzka 182

60-166 Poznań

 

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych:

Michał Wierucki

Grunwaldzka 182 60-166 Poznań

e-mail: iod@allegro.pl

Liczba wyświetleń: 12059