Militaria.pl | Kontakt, adres, infolinia, telefon, numer


Militaria.pl infolinia


Kategoria: zakupy

Co oferuje sklep Militaria.pl? Sklep internetowy Militaria.pl telefon, adres e-mail, infolinia. Militaria.pl formularz kontaktowy, portale społecznościowe.

Militaria.pl kontakt

Zainteresowane osoby powinny wiedzieć, że Militaria.pl to największy w całej Polsce sklep internetowej, który oferuje klientom między innymi broń, odzież w kamuflażu, stacje zasilania, noże taktyczne oraz wojskowe, a także obuwie wojskowe i odzież termoaktywną. Istnieje możliwość również zakupienia produktów, które są wygrawerowane na życzenie klienta. 

Aby uzyskać kontakt z obsługą sklepu Militaria.pl, klienci mogą przesłać wiadomość mailową, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wszelkie zapytania należy kierować na adres e-mail, którym jest [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta na wszystkie otrzymane wiadomości starają się odpowiadać najszybciej jak to możliwe.

Militaria.pl adres e-mail: [email protected]
Militaria.pl numer telefonu: 71 347 47 00 oraz 71 347 47 49

Sklep internetowy Militaria.pl telefon

Najszybszy sposobem na uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji jest skorzystanie z udostępnianego przez sklep kontaktu telefonicznego. Prowadzona przez Militaria.pl infolinia funkcjonuje wyłącznie w wyznaczonych godzinach pod numerem 71 347 47 00. Połączenia są odbierane przez osoby z dużym doświadczenie oraz szerokim zakresem wiedzy, dzięki temu odpowiedzą na każde pytanie zadane przez dzwoniącą osobę. 

Dostępny jest również osobny numer telefonu Militaria.pl, który umożliwia telefoniczne złożenie zamówienia. Jest nim 71 347 47 49.

Aktualnie działający numer telefonu do sklepu internetowego Militaria.pl to: 71 347 47 00 oraz 71 347 47 49.
Adres e-mail: [email protected]

Militaria.pl kontakt online 

Ze sklepem internetowym Militaria.pl kontakt można uzyskać na wiele sposobów. Istnieje możliwość skorzystania z formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej sklepu. W celu uzyskania kontaktu należy go uzupełnić, wpisując w odpowiednie miejsca wszystkie wymagane dane, jakimi są między innymi imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej, numer zamówienia, numer telefonu, a także temat wiadomości. Należy również zawrzeć szczegółowo opisaną treść zaistniałej sytuacji. Jeżeli formularz został poprawnie uzupełniony, będzie przekazany do Biura Obsługi Klienta. 

Kontakt ze sklepem Militaria.pl można uzyskać również korzystając z portali społecznościowych, jakimi są między innymi Facebook, Twitter, Instagram oraz YouTube. Klienci mogą przesłać na czacie wiadomość prywatną lub pozostawić komentarz pd udostępnionym postem. 

Militaria.pl adres korespondencyjny

Wszystkie zainteresowane osoby, które są zwolennikami tradycyjnej formy kontaktowej, mogą wysłać list na podany przez sklep internetowy Militaria.pl adres korespondencyjny. Warto zaznaczyć, że w wiadomości należy zawrzeć wszystkie szczegóły zaistniałej sytuacji, aby nie wynikły żadne nieporozumienia między klientem a konsultantem. Niestety wybierając ten kanał kontaktowy czas oczekiwani ana odpowiedź zwrotną jest znacznie dłuższy niż w przypadku skorzystania z poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego. 

Militaria.pl adres korespondencyjny: Militaria.pl, ul. Oławska 16, 50-123 Wrocław

Liczba wyświetleń: 1472