Policja infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Policja infolinia


Kategoria: urzędy

Kontakt z Komenda Główna Policji możliwy dzięki infolinii telefonicznej oraz poczty e-mail. Infolinia policyjna dostępna pod odpowiednim numerem. Policja infolinia — centrala.

Policja kontakt

Komenda Główna Policji w Polsce ma swoją siedzibę w Warszawie. Chcąc skontaktować się KGP, można skorzystać z podanych na stronie infolinii numerów. Warto skorzystać z danych kontaktowych chcąc uzyskać szybki kontakt z policją.

Jeżeli sprawa dotyczy cyberprzestępczości można zgłosić ją do policji poprzez formularz kontaktowy. Jest to najszybszy sposób na zgłaszanie spraw. Kontakt z Policją jest możliwy również poprzez pocztę elektroniczną pod adresem [email protected].

Adres Komenda Główna Policji 

ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa

Infolinia policyjna — kontakt telefoniczny

Komenda Główna Policji realizuje kontakt przez telefon pod numerem centrali. KGP posiada dwa numery kontaktowe jeżeli chodzi o infolinię telefoniczną. Telefon (47) 72 199 00, jest nowym obowiązującym numerem infolinii. Jeżeli chodzi o numer do policji (22) 62 102 51,  zostanie on wygaszony do końca 2021 roku.

Policja telefon: (47) 72 199 00

Wszelkie skargi dotyczące działania Policji mogą być kierowane telefonicznie pod specjalny numer infolinii - (47) 72 122 72.

Liczba wyświetleń: 8049


Czy policja może sprawdzić do kogo należy numer telefonu?

Wielu mieszkańców Polski zastanawia się, czy policja może sprawdzić do kogo należy numer telefonu? Oczywiście, że tak, powołując się na odpowiednią ustawę Policja może zgłosić się do operatora sieci w celu uzyskania danych kontaktowych, które przypisane zostały do danego numeru telefonu. Warto wiedzieć, że po zmianie prawa dane kontaktowe właściciela przypisane są również do tak zwanych "numerów na kartę".