ZUS infolinia | Informacje dodatkowe, telefon, numer, kontakt, adres

ZUS infolinia


Kategoria: urzędy

Informacja telefoniczna dostępna jest poprzez infolinię ZUS. Kontakt z ZUS jest możliwy przez podany na stronie numer telefonu. Infolinia ZUS Centrala tel odpowiada na pytania klientów.

Pierwszym miejscem, do którego warto się połączyć, będzie infolinia Centrala ZUS. Centrum ZUS jest głównym miejscem, gdzie można uzyskać pełne informacje. Chcąc połączyć się z numerem telefonu ZUS Centrala, konieczne trzeba odwiedzić telefoniczną książkę numerów 2021. Internetowa książka telefoniczna 2021 to aktualny zbiór numerów telefonów, między innymi do zuc centrala. Kontakt do ZUS Centrala można uzyskać na wiele metod. Każdy ze sposobów na kontakt z zus centrala umożliwi poznanie interesujących informacji. Pierwszym ze sposobów na połączenie się  przez telefon zus centrala. Kontakt przez telefon ZUS Centrala, ułatwi zdecydowanie dowiedź się o potrzebnych dokumentach do renty zus, emerytury zus, 500 pluz zus czy innych świadczeń zus i zasiłków zus. Drugim sposobem, który umożliwi skontaktowanie się z centralą zus jest ich oficjalny adres e-mail. Adres e-mail do zus został umieszczony na stronie z numerami online. Infolinia Zakład Ubezpieczeń Społecznych działa w godzinach 7-18.

Oddziały ZUS Infolinia | Biuro Obsługi Klienta ZUS | Infolinia ZUS Centrala | Kontakt telefoniczny | ZUS Centrala | PUE ZUS Centrala

Infolinia Centrala ZUS 22 560 16 00 *

*Infolinia jest prowadzona przez konsultantów COT, którzy są dostępni pon. - pt. w godz. 7.00 - 18.00

Kontakt e-mail ZUS 
adres e-mail do zapytań ogólnych: cot@zus.pl 

Liczba wyświetleń: 151