Infolinia profil zaufany | Telefon, kontakt, numer, adres, dane kontaktowe


Infolinia profil zaufany


Kategoria: urzędy

Telefoniczna infolinia Profil Zaufany. Jak założyć Profil Zaufany ZUS? Wszelkie potrzebne informacje dostępne na stronie infolinii. Profil Zaufany infolinia +48 42 253 54 50

Profil Zaufany infolinia

Telefoniczna infolinia Profilu Zaufanego jest oferowana dla użytkowników platformy ePUAP. Kontakt telefoniczny z infolinią Profilu Zaufanego jest możliwy pod numerem +48 42 253 54 50. Warto pamiętać, że podany numer kontaktowy jest dostępny jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci telefoniczni obsługują infolinie w godzinach 7:00-18:00 w dni robocze.

Profil Zaufany telefon: +48 42 253 54 50

Co to jest profil zaufany i do czego służy?

Profil zaufany, zestaw potwierdzonych danych osobistych, inaczej podpis elektroniczny. Korzystanie z profilu zaufanego jest bezpieczne, gwarantuje on pewność oraz rzetelność danych. Warto wiedzieć, że dane, jakie oferuje Profil Zaufany, są indywidualne oraz przypisane do konkretnej osoby jak PESEL. Profil Zaufany służy do załatwiania wielu spraw w urzędzie online. Składanie wniosków przy użyciu Profilu Zaufanego jest szybsze i wygodniejsze dla obywateli.

Jak założyć Profil Zaufany?

Profil zaufany jest możliwy do założenia online oraz przez bank. Założenie Profilu Zaufanego online jest możliwe wyłącznie dla osób posiadających kwalifikowany podpis elektroniczny. Profil Zaufany można założyć także stacjonarnie z pomocą urzędnika w odpowiedniej instytucji państwowej.

Profil Zaufany przez bank

Założenie Profilu Zaufanego Przez bank jest najwygodniejszym sposobem na uzyskanie podpisu elektronicznego ze względu na gwarancje poprawności danych osobowych w banku.

Liczba wyświetleń: 4512