Wydział Komunikacji infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres


Wydział Komunikacji infolinia


Kategoria: urzędy

Wszelkie informacje dotyczące rejestracji pojazdów oraz innych formalności na infolinii Wydziału Komunikacji. Wydział Komunikacji infolinia 24h po nr. telefonu.

Wydział Komunikacji kontakt

W Wydziale Komunikacji mieszkańcy mogą załatwić wiele formalności związanych z pojazdami, a także uzyskać informacje dotyczących między innymi kwestii rejestracji pojazdu, uzyskaniem dowodu rejestracyjnego.

osoby chcące skontaktować się z wydziałem komunikacji są zmuszone do wyszukania danych kontaktowych do oddziału w najbliższym mieście lub miejscowości. Kontakt z Wydziałem Komunikacji najczęściej jest możliwy przez telefon oraz pocztę elektroniczną.

Wydział Komunikacji infolinia 24h

Ze względu na istnienie na terenie Polski wielu Wydziałów Komunikacji, nie jest dostępna jedna infolinia telefoniczna. Kontakt przez telefon z Wydziałem Komunikacji jest możliwy w każdej odrębnej jednostce. 

Telefon: 703 803 033

Numer telefonu do wydziału komunikacji może być przydatny gdy wystąpi nagły problem z biletem. Wybierając numer do Wydziału Komunikacji można liczyć na pomoc obsługi klienta.

Dostępna jest jednak niezależna całodobowa infolinia Wydziału Komunikacji. Dzwoniąc pod numer do Wydziału Komunikacji 703 803 033 można uzyskać wszelkie potrzebne informacje dotyczące rejestracji pojazdu, np. ile kosztuje rejestracja samochodu, jakie dokumenty należy przygotować. Infolinia wydziału komunikacji jest obsługiwana przez konsultantów telefonicznych. Warto wiedzieć, że dzwoniąc pod podany numer Wydziału Komunikacji, nie można umówić się na spotkanie w urzędzie. Pracownicy infolinii udzielają informacji teoretycznych. 

Liczba wyświetleń: 12852