CEIDG infolinia | Kontakt, telefon, numer, dane kontaktowe, adres


CEIDG infolinia


Kategoria: urzędy

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej infolinia. CEIDG kontakt telefoniczny. Pomoc konsultantów na dostępna na infolinii. CEIDG dane kontaktowe dla interesantów.

Infolinia CEIDG

Infolinia kontaktowa Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej dostępna pod odpowiednim numerem kontaktowym. 

Numer wpisu do CEIDG: 22 765 6732 oraz 801 055 088

Pod podanym numerem infolinii przyjmowane są uwagi dotyczące funkcjonowania CEIDG. Kontakt telefoniczny jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00.

Kontaktując się z infolinią CEIDG, zaleca się podać imię, nazwisko i NIP.

CEIDG kontakt

E-mail: [email protected] 

Kontakt CEIDG jest także realizowany za pomocą poczty e-mail. Warto skorzystać z takiej formy kontaktu w przypadku gdy infolinia telefoniczna CEIDG nie jest dostępna. Dodatkowe pytania do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej można kierować elektronicznie na podany adres poczty elektronicznej. 

Centrum Pomocy CEIDG

Dział pomocy realizowany jest poprzez "Wirtualnego urzędnika" od 7:00 do 17:00 w dni robocze. Numer Wirtualnego Urzędnika: 801 055 088 oraz 22 765 6732. Kontakt CEIDG poprzez wirtualnego urzędnika jest szybkim sposobem na uzyskanie potrzebnych informacji.

Liczba wyświetleń: 5959