Infolinia Vinted | Kontakt, telefon, numer, dane kontaktowe


Infolinia Vinted


Kategoria: zakupy

Potrzebny kontakt z administracją Vinted? Uzyskaj aktualne informacje kontaktowe do infolinii Vinted. Vinted pomoc telefoniczna, wsparcie sprzedających.

Vinted kontakt

Kontakt z Vinted dla niektórych użytkowników może być utrudniony ze względu na nie udostępnianie do wglądu numeru kontaktowego do Biura Obsługi Klienta Vinted. Warto skorzystać z infolinii Vinted, aby łatwo skontaktować się z BOK.

Adres Vinted

Ul. Grzybowska 2 lok. 29, 00-131 Warszawa Polska

Infolinia Vinted

Kontakt z administracją Vinted realizowany jest poprzez Centrum pomocy użytkownika, gdzie znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane przez użytkowników pytania. Po wybraniu odpowiedniej kategorii Vinted daje możliwość skorzystania z formularza kontaktowego. Dodatkowo dla zalogowanych użytkowników istnieje opcja napisania wiadomości prywatnej do administracji Vinted. Jedyne formy kontaktu to te realizowane bezpośrednio poprzez aplikacje Vinted lub stronę internetową.

Vinted telefon

Chcąc skontaktować się telefonicznie z Vinted, można spędzić wiele czasu na wyszukiwaniu frazy numer telefonu do Vinted. Jest to problem wielu użytkowników w potrzebie pomocy. Niestety telefon Vinted nie jest aktualnie dostępny.

Numer do Vinted: ...

Liczba wyświetleń: 63655