SHEIN infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


SHEIN infolinia


Kategoria: zakupy

Natychmiastowy kontakt SHEIN dla klientów. Infolinia SHEIN jest dostępna od 9:00 do 22:00 przez cały tydzień. Uzyskaj wsparcie użytkownika na infolinii SHEIN.

Infolinia SHEIN — telefon

Jeżeli chodzi o telefoniczną infolinię SHEIN, aktualnie nie jest dostępna. Warto pamiętać, że kontakt telefoniczny z SHEIN dla klientów nie jest możliwy, zaleca się korzystanie z innych form pomocy. Telefon SHEIN, może zostać wkrótce udostępniony przez firmę, w takiej sytuacji dane na stronie infolinii zostaną zaktualizowane a numer telefonu do Shein udostępniony. Gdyby numer do SHEIN zostałby uruchomiony, połączenia mogłyby być kierowane z całego świata.

SHEIN kontakt

Jedną z dostępnych form kontaktu z SHEIN jest rozmowa online z czat botem na stronie SHEIN. Jest to jedna z najszybszych możliwości kontaktu z SHEIN. Po wybraniu prawidłowych odpowiedzi na pytania zadawane przez wirtualnego asystenta można uzyskać natychmiastową pomoc lub wsparcie konsultanta Biura Obsługi Klienta. SHEIN kontakt poprzez czat możliwy nie tylko poprzez Centrum Użytkownika SHEIN, ale także po wybraniu przycisku w prawym górnym rogu ekranu.

Kontakt SHEIN możliwy jest także poprzez pocztę elektroniczną pod adresem  [email protected] w sprawie związanej z polityką prywatności.

Warto pamiętać o możliwości skontaktowania się z SHEIN poprzez portale społecznościowe, na których sklep posiada profil.

Liczba wyświetleń: 99629