Notino infolinia | Numer, dane kontaktowe, pomoc techniczna


Notino infolinia


Kategoria: zakupy

Infolinia Notino, numer telefonu i dane kontaktowe do Notino. Łatwo dostępny kontakt do perfumerii Notino.

Infolinia telefoniczna Notino

Notino to firma zajmująca się sprzedażą perfum w korzystnych cenach, obecnie jest jedną z największych firm kosmetyczno-perfumowych na świecie. Aby skontaktować się z firmą Notino, istnieje kilka możliwości takich jak kontakt poprzez numer telefonu, formularz online lub adres e-mail.

Infolinia Notino umożliwia kontakt poprzez formularz online Notino jest szybką i łatwą formą kontaktu na infolinię Notino, należy pamiętać o wpisaniu danych dotyczących zamówienia oraz poprawnym wprowadzeniu adresu e-mail, ponieważ to na niego przychodzi wiadomość zwrotna od supportu Notino. Podobnie jest z adresem e-mail, chociaż o tyle tam już nie potrzeba wpisywać swojego maila, ponieważ wiadomość zwrotna przyjdzie pod adresem e-mail, z którego wiadomość została wysłana. Pod adresem e-mail można pytać o nowości, zgłaszać reklamacje czy też pytać o rozwiązywanie danych problemów pod adresem [email protected]. Ostatnim sposobem jest kontakt pod numer kontaktowy Notino, który kieruje prosto do działu pomocy Notino.

Adres e-mail Notino: [email protected]

Numer telefonu Notino: 22 208 19 42

Numer Notino

Numer Notino kierujący do działu supportu istnieje pod numerem 22 208 19 42. Należy kontaktować się z supportem w dni pracy pracowników, czyli dni robocze w określonych godzinach. Dział obsługuję wszelkie prośby o reklamacje, pytania czy chęci do rozwiązywania problemów.

Liczba wyświetleń: 1450