Stradivarius infolinia | Telefon, kontakt, numer, adres, kontakt


Stradivarius infolinia


Kategoria: zakupy

Kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta Stradivarius. Uzyskaj pomoc telefoniczną konsultantów. Infolinia sklepu dostępna pod numerem 800 341 12 04.

Stradivarius kontakt

Chcąc skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Stradivarius w sprawach związanych z zamówieniem, warto skorzystać z podanych na stronie infolinii danych kontaktowych sklepu. Kontakt możliwy jest telefonicznie oraz mailowo.

Kontakt ze Stradivarius możliwy jest również poprzez czat na stronie sklepu. Rozmowa online z konsultantem jest możliwa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Infolinia Stradivarius

W przypadku podania błędnych danych podczas składania zamówienia należy, najszybciej jak to możliwe skontaktować się z infolinią pod numerem 00 800 341 12 04

Telefon: 800 341 12 04

Klienci preferujący kontakt drogą elektroniczną mogą wysłać wiadomość na adres [email protected]. Poczta e-mail jest obsługiwana przez konsultantów Biura Obsługi Klienta Stradivarius, jest to jedna z form infolinii. Chcąc dokonać reklamacji lub uzyskać dodatkowe informacje warto skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Stradivarius.

E-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 20609