Infolinia Adidas | Telefon, kontakt, numer Adidas Polska


Infolinia Adidas Polska – kontakt, telefon, numer


Kategoria: zakupy

Infolinia Adidas Polska dla klientów. Kontakt Adidas możliwy online lub telefonicznie. Adidas Polska adres – kontakt z Biurem Obsługi Klienta Adidas.

Adidas kontakt

Producent obuwia, ubrań, a także akcesoriów sportowych Adidas działa również na terenie Polski. Ze względu na dużą ilość klientów w tym kraju Adidas Polska posiada w kraju swoją siedzibę stacjonarną. Trzeba wiedzieć również że Adidas kontakt realizuje między innymi w języku polskim. Jest to duże udogodnienie dla klientów. Jak skontaktować się z Adidas? Aktualnie Adidas kontakt prowadzi online oraz telefonicznie. Decydując się na internetowy kanał kontaktu, klienci mają do dyspozycji chat. Chat Adidas działa w godzinach pracy infolinii i Biura Obsługi Klienta. Konsultanci na chacie Adidas są wyjątkowo pomocni i dokładają wszelkich starań, aby rozwiązać każdy zgłoszony problem czy też wyczerpująco odpowiedzieć na zadane pytanie. 

Adidas Polska kontakt realizuje również mailowo pod adresem [email protected]. Zaznacza się jednak, że najlepszym i jednocześnie najszybszym sposobem uzyskania wsparcia jest kontakt poprzez czat lub infolinię.  

Adidas kontakt email: [email protected] lub [email protected]

Adidas Polska kontakt

Wszelkie sprawy związane firmą Adidas należy załatwiać przez Biuro Obsługi Klienta, czyli infolinię Adidas lub chat online. W Polsce dokładniej w Warszawie znajduje się stacjonarne Biuro Adidas Polska, jednak nie jest ono nakierowane na obsługę klientów. Dodatkowo trzeba pamiętać, że na ten adres nie należy przesyłać zwrotów.

Adres: ul. Żwirki i Wigury 18A, 02-092 Warszawa Polska

Adidas infolinia

Obsługa klienta Adidas poza chatem realizowana jest również telefonicznie. Realizowany w ten sposób przez Adidas kontakt cieszy się dużą popularnością wśród klientów marki. Numer infolinii Adidas jest obsługiwany przez konsultantów telefonicznych od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Dodatkowo infolinia Adidas świadczy swoje usługi w soboty od 9:00 do 17:00.

adidas kontakt telefon

Adidas infolinia telefon: +48 (22) 882 92 00

Czy infolinia adidas jest płatna? Obecnie infolinia adidas działa pod numerem +48 (22) 882 92 00, za połączenie naliczane są opłaty zgodnie z taryfą operatora.

Liczba wyświetleń: 15849