VidaXL infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


VidaXL infolinia


Kategoria: zakupy

Dostępny aktualny kontakt VidaXL na stronie infolinii. Telefoniczna infolinia VidaXL, bezpośredni kontakt z konsultantem. Uzyskaj szybką pomoc telefoniczną VidaXL.

VidaXL kontakt

Aby skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta VidaXL, warto skorzystać ze sposobów opisanych na stronie infolinii. Kontakt VidaXL z konsultantem jest możliwy w ciągu 24h. Pomoc dostępna jest po wypełnieniu formularza kontaktowego. Aby wiadomość została przekazana do BOK VidaXL należy podać odpowiednie dane kontaktowe. VidaXL kontakt możliwy jest także z wykorzystaniem infolinii.

Infolinia VidaXL 

VidaXL prowadzi infolinie w formie czatu online. Rozmowa prowadzona jest z konsultantem VidaXL. Przed bezpośrednią rozmową z pracownikiem, na czacie dostępny jest czat bot. VidaXL infolinia jako czat online nie działa całodobowo. Jeżeli po dyskusji z wirtualnym asystentem problem nie pozostanie rozwiązany, czat przejmie konsultant BOK VidaXL. Telefoniczna infolinia VidaXL nie jest aktualnie dostępna w tradycyjnej formie. 

VidaXL telefon

Obecnie telefon VidaXL nie jest obsługiwany przez konsultantów telefonicznych. Wynika to z braku dostępności numeru kontaktowego. Gdy infolinia VidaXL w formie telefonicznej zostanie uruchomiona, na stronie infolinii zostanie udostępniony odpowiedni numer telefonu VidaXL.

Liczba wyświetleń: 40640