VidaXL infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


VidaXL infolinia


Kategoria: zakupy

Aktualny kontakt VidaXL – VidaXL telefon, chat. Telefoniczna infolinia VidaXL, bezpośredni kontakt z konsultantem. VidaXL polska kontakt – adres VidaXL w Polsce.

VidaXL kontakt

Aby skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta VidaXL, warto skorzystać ze sposobów opisanych na stronie infolinii. Kontakt VidaXL z konsultantem jest możliwy w ciągu 24h. Pomoc dostępna jest po wypełnieniu formularza kontaktowego. Aby wiadomość została przekazana do BOK VidaXL należy podać odpowiednie dane kontaktowe. VidaXL kontakt umożliwia również z wykorzystaniem innych form infolinii.

Oczywiście VidaXL pl kontakt realizuje w języku polskim. Krajowy oddział sklepu odpowiada na zapytania po polsku. Również odpowiedzi na chacie online przesyłane są w języku polskim. Dla sklepu online VidaXL Polska kontakt jest kwestią priorytetową, dlatego tez wsparcie online dostępne jest 24/7.

Vidaxl adres Polska

Jedną z kwestii pozwalającą zidentyfikować tożsamość przedsiębiorcy jest adres, pod którym zarejestrowane jest biuro. W przypadku sklepu VidaXL adres podany w regulaminie na stronie to Mary Kingsleystraat 1 5928 SK Venlo Holandia. Wielu klientów zastanawia się jednak jaki jest adres VidaXL w Polsce? Dla klientów z Polski VidaXL adres może być potrzebny w przypadku chęci kontaktu z przedstawicielem firmy listownie.

Biuro VidaXL Polska mieści się pod adresem: ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa

Infolinia VidaXL

VidaXL prowadzi infolinie między innymi w formie czatu online. Rozmowa prowadzona jest z konsultantem VidaXL. Przed bezpośrednią rozmową z pracownikiem, na czacie dostępny jest czat bot. VidaXL infolinia jako czat online nie działa całodobowo. Jeżeli po dyskusji z wirtualnym asystentem problem nie pozostanie rozwiązany, czat przejmie konsultant BOK VidaXL.

Tym, co cieszy się większym zainteresowaniem klientów jest telefoniczna infolinia VidaXL. Przed wybraniem numeru warto wspomnieć, że VidaXL kontakt telefoniczny umożliwia od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-12:00. Mimo że czas, w którym telefon VidaXL jest dostępny to tylko 3 godziny dziennie, można mieć pewność, że konsultanci dołożą wszelkich starań, aby rozwiązać problem lub odpowiedzieć na pytanie.

VidaXL telefon: (22) 104 41 44

Obecnie telefon VidaXL jest obsługiwany przez konsultantów telefonicznych. Warto jednak wspomnieć o dodatkowym udogodnieniu dla klientów, jakie udostępnia sklep. Na stronie centrum pomocy, można zamówić rozmowę telefoniczną z pracownikiem BIura Obsługi Klienta VidaXL. Połączenie zwrotne zostanie zrealizowane w przeciągu jednego dnia roboczego.

Liczba wyświetleń: 49485