Zooplus infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontatowe


Zooplus infolinia


Kategoria: zakupy

Kontakt z Zooplus dostępny telefonicznie oraz online. Aktualny numer kontaktowy Zooplus na stronie infolinii. Uzyskaj pomoc telefoniczną specjalistów Zooplus.

Zooplus infolinia

Infolinia Zooplus jest realizowana telefonicznie oraz online poprzez formularz kontaktowy. Biuro Obsługi Klienta Zooplus dla szybszego rozwiązywania problemów i odpowiadania na pytania przygotowało także sekcję FAQ. Wybierając interesującą klienta kategorię, można uzyskać szybkie i sprawdzone informacje przygotowane przez konsultantów BOK Zooplus.

Formularz kontaktowy przygotowano między innymi dla osób, które nie uzyskały potrzebnych informacji w sekcji FAQ. Aby wiadomość została poprawnie odebrana przez konsultantów BOK, należy uzupełnić dane kontaktowe oraz treść wiadomości.

Telefoniczna pomoc konsultantów Zooplus jest dostępna na infolinii pod numerem +48 12 20 05 223. Pomoc telefoniczna jest możliwa do uzyskania w dni robocze od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 9:00 do 16:00.

Infolinia Zooplus: +48 12 20 05 223

Dostępna jest również infolinia przeznaczona dla właścicieli zwierząt chcących uzyskać pomoc w wyborze karmy. Porady żywieniowe specjalistów są dostępne w godzinach pracy infolinii pod numerem +48 12 20 05 223 wew. 4. Aby uzyskać porady żywieniowe konsultantów na infolininii Zooplus, należy przygotować podstawowe dane na temat zwierzaka takie jak wiek, płeć, rasa, waga/

Kontakt Zooplus

Zooplus swoją siedzibę firmy posiada w Niemczech. 

Adres: Sonnenstraße 15, w 80331 Monachium (Niemcy)

Liczba wyświetleń: 12114