Zalando infolinia | Adres, telefon, numer, informacje dodatkowe, kontakt

Zalando infolinia


Kategoria: zakupy

Uzyskaj aktualne informacje o numerze telefonu do infolinii Zalando. Jeżeli chcesz się skontaktować przez telefon z firmą Zalando, możesz, sprawdzić na naszej stronie aktualne dane takie jak telefon, adres i dane firmy.

Kontakt telefoniczny z Zalando znajduje się zawsze w internetowej wyszukiwarce numerów. Uzyskanie szybkiego kontaktu ze sklepem jest zapewnione, dzięki sprawnie działającej infolinii Zalando. Nr Zalando jest bardzo prostym w zapamiętaniu ciągiem cyfr. Nr zalando posiada wiele numerów. Każdy z numerów do Zalando został w serwisie szczegółowo opisany.

Kontakt z Zalando | Zalando infolinia | Infolinia Zalando | numer na infolinię Zalando | oferta Zalando na infolinii | infolinie Zalando

Infolinia Zalando

Kontakt z infolinią Zalando pozwoli rozwiązać problem szybko i skutecznie!


Biuro obsługi klienta Zalando


+48 22 3003095 -opłata według regularnych stawek operatora
Infolinia funkcjonuje w godzinach 8:00-22:00 w dni robocze oraz w weekendy 

Siedziba firmy Zalando

+49 (0)30 2759 46 93 - opłata za połączenie międzynarodowe

Liczba wyświetleń: 314
Call Center Zalando 

Udzielanie pomocy w zakresie szczegółów produktów czy pomocy dotyczącej ich dostawy należy do centrum obsługi klienta Zalando. W Przypadku otrzymania wadliwego produktu należy od razu poinformować o tym fakcie pracownika na infolinii Zalando. W sytuacji niezgodności opisu z produktem w sklepie należy bez zbędnej zwłoki poinformować konsultanta Zalando, wybierając numer do Zalando. Doświadczony pracownik zajmie się rozwiązywaniem problemu od ręki, udzielając przy tym potrzebnych informacji. Każdy klient Zalando, może liczyć na najwyższy standard obsługi klienta. Liczne szkolenia i wieloletnie doświadczenie pracowników gwarantują pozytywne rozwiązanie problemu. Jeżeli udzielenie satysfakcjonującego rozwiązania nie zostanie zaakceptowane, wówczas klient może zawsze liczyć na zwrot pieniędzy. Warto przygotować wcześniej numer zamówienia, dzięki czemu proces udzielania wsparcia będzie maksymalnie skrócony. Czas oczekiwania nie powinien wynosić więcej niż dwie minuty. W sprawach, które nie dotyczą zamówień, trzeba skontaktować się bezpośrednio z siedzibą firmy. Ze względu na specyficzny charakter firmy (sprzedaż wyłącznie wysyłkowa) często mogą zdarzać się problemy dotyczące przesyłek i produktów znajdujących się w paczkach. Kontakt z infolinią Zalando maksymalnie skróci czas, w którym sprawny produkt może dotrzeć.  Świadczą o tym opinie zadowolonych klientów, którzy już skorzystali z usług infolinii Zalando. 

Pomoc na infolinii Zalando

Odpowiednio przeszkoleni pracownicy mogą udzielić różnego rodzaju informacji dotyczących nie tylko przesyłek, dostępnych form płatności (o każdą konkretną można dopytać konsultanta), ale również samych ubrań. Na infolinii Zalando warto zapytać o dokładnie wymiary ubrań. Kontakt z infolinią umożliwi również zdobycie informacji na temat kart podarunkowych, warunków korzystania z nich i terminów ważności. Najważniejsze jednak będą informacje dotyczących szczegółów zwrotów i reklamacji. Kontakt z infolinią Zalando to sama przyjemność! Możliwe jest również zdobycie informacji na temat dostawców przesyłek i śledzenia paczki. Z tym wszystkim pomoże każdemu zainteresowanemu pracownik infolinii Zalando.

Konto w sklepie online Zalando

W przypadku gdy wystąpi problem z kontem, na stronie Zalando, również można liczyć na pomoc konsultanta. Podpowie on, jaka jest dokładna procedura zamknięcia konta, zmiana danych adresowych czy kontaktowych. Konsultant infolinii Zalando także udzieli wsparcia w przypadku utracenia dostępu na przykład poprzez zapomnienie hasła. Klienci często decydują się za rezygnację z subskrypcji newslettera właśnie poprzez infolinię Zalando. Dzięki temu cały proces przebiegnie niezwykle szybko i sprawnie.