Renee infolinia | Kontakt, numer, telefon, adres, dane kontaktowe


Renee infolinia


Kategoria: zakupy

Dane kontaktowe do sklepu Renee. Renee kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Zadzwoń na numer telefonu Renee, lub napisz wiadomość na adres e-mail Renee. Szybki kontakt Renee.

Renee kontakt

Renee to sklep internetowy z odzieżą i obuwiem damskim. Jest to polska marka, której misją jest inspiracja kobiet. Sklep internetowy Renee odwiedza ponad 12,5 mln użytkowników rocznie, a wysłanych zamówień w ciągu roku jest ponad 650 tys. 

Kontakt Renee jest bardzo ułatwiony. Istnieje wiele sposobów na to, aby skontaktować się z Biuro Obsługi Klienta Renee. Zadzwoń na numer telefonu Renee, uzupełnij formularz kontaktowy na stronie internetowej sklepu w zakładce "Kontakt", skorzystaj z czatu dostępnego na stronie, lub napisz wiadomość na adres e-mail Renee. Dodatkowo możesz skontaktować się poprzez media społecznościowe Renee (Instagram i Facebook). W pilnych sprawach należy kontaktować się telefonicznie, lub przez czat. Tą drogą najszybciej uzyskasz odpowiedź. 

Warto wspomnieć, że na stronie internetowej Renee dostępna jest rozbudowana lista najczęściej zadawanych pytań (FAQ). Możesz tam znaleźć odpowiedzi na większość pytań w sprawie m.in. zamówienia, płatności, wysyłki i dostawy, wymian, zwrotów, reklamacji.

Renee numer telefonu

W pilnych sprawach warto skontaktować się z Renee telefonicznie. Infolinia Renee obsługiwana jest przez pracowników Biura Obsługi Klienta Renee. Działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. 

Numer telefonu Renee: +48 22 113 71 00

Renee adres e-mail

Aby uzyskać kontakt Renee, napisz wiadomość na adres e-mail: [email protected] 

Wiadomości mailowe realizowane są na bieżąco, jednak w okresach większego ruchu mogą wystąpić opóźnienia w odpowiedzi, dlatego jeżeli pilnie musisz skontaktować się z BOK Renee zadzwoń na numer infolinii telefonicznej.

Renee adres

Dane firmy:

Azagroup S.A.
Aleja Wyścigowa 6
02-681 Warszawa

Jest to adres, pod którym zarejestrowana jest firma Renee. Nie należy wysyłać tam zwrotów.
Zwracany towar należy przesłać na adres:

Renee.pl – Centrum Logistyczne
Aleja Krakowska 140A
05-552 Marysin

Liczba wyświetleń: 4498