Infolinia InPost | Numer, telefon, kontakt, adres, paczkomaty, dane kontaktowe


InPost infolinia


Kategoria: kurierzy

Uzyskaj aktualne informacje o numerze telefonu do infolinii inPost. Jeżeli chcesz się skontaktować telefonicznie z firmą inPost, możesz, sprawdzić na naszej stronie aktualne dane takie jak adres, telefon i inne dane firmy.

Kontakt przez telefon infolinia inPost paczkomaty jest możliwy na wiele sposobów. Dane, jakich można próbować się dowiedzieć pod numerem inPost mogą przynieść wiele korzyści. Infolinia inPost funkcjonuje pod kilkoma telefonami. Każdy z numerów, umieszczonych w serwisie odpowiada za inne działania. Numer na infolinię inPost można bez problemu odszukać na poniższej stronie. Każdy z telefonów impost pozwala na kontakt z operatorem pocztowym. InPost infolinia kontakt dostępny poniżej.

Zamawianie kuriera | Odbiór paczki | Wysłanie paczki | Mapa paczkomatów | Cennik inPost | Paczkomaty inPost | inpost kontakt infolinia

Infolinia inPost

Numer dla telefonów komórkowych: 722 444 000
Numer dla telefonów stacjonarnych: 746 600 000

Inspektor Ochrony Danych

E-mail: dane_osobowe@inpost.pl

inPost kontakt infolinia

Kontakt do inPost, jest możliwy również poprzez Chat Mat. Robot odpowiada na pytania użytkowników na czacie. Jeśli zapytanie skierowane do MATa będzie zbyt skomplikowane, wiadomość zostanie przekierowana do Działu Obsługi Klienta.

Kontakt z inPost można nawiązać również przy użyciu formularza kontaktowego. Arkusz dostępny jest na stronie. Istnieje wiele możliwości wyboru tematu, najczęstszą przyczyną korzystania z formularza jest chęć zaproponowania miejsca na paczkomat.

Infolinia inpost godziny pracy

Inpost infolinia paczkomaty czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-22:00. W soboty linia aktywna jest od 8:00 do 20:00. Kontakt z inpost paczkomaty infolinia w niedziele możliwy jest od 8:00 do 18:00. W święta InPost infolinia jest dostępna w święta od godziny 8:00 do 16:00.

Infolinia inPost nikt nie odbiera

Jeśli nikt nie odbiera na Infolinii inPost warto sprawdzić, czy linie nie zostały już zamknięte. Powyżej znajdują się aktualne godziny pracy konsultantów telefonicznych inPost.

Infolinia inPost koszt

Koszt połączenia z infolinią inPost jest tożsamy z taryfą operatora obsługującego numer. Jeśli potrzeba darmowego kontaktu z konsultantem firmy inPost warto skorzystać z pozostałych form infolinii paczkomatów inPost.

Liczba wyświetleń: 788


Jak działa inPost

InPost to wiele usług w jednym miejscu. Każdy telefon do inPost służy do innej operacji. Operator pocztowy inPost posiada wiele możliwych opcji jak odbieranie przesyłek, wysyłanie przesyłki w wielu paczkomatach na terenie całego kraju. Specjalnie stworzone narzędzie śledzenia paczki inPost, pozwala podglądać całą drogę przesyłki. Mapa paczkomatów, pozwala mieć podgląd na rozmieszczenie wszystkich paczkomatów w kraju i wybranie tego właściwego. Wybranie telefonu do inPost, pozwoli zapoznać się ze szczegółami nadawania i odbierania paczek w paczkomacie. Dzięki numerowi do inPost możliwe jest nadawanie z paczkomatu do Domu, z paczkomatu do paczkomatu, z domu do domu oraz z domu do paczkomatu. Oferta dla firm, ze strony insportu, została wzbogacona o dodatkowe funkcje. Dzięki, fulfillment, smart courier, urząd 24, abonamenty, integracja z inPost i lodówko matów, nadawanie i odbieranie przesyłek jest o wiele korzystniejsze.