Infolinia InPost | Numer, telefon, kontakt, adres, informacje dodatkowe

Infolinia InPost


Kategoria: kurierzy

Uzyskaj aktualne informacje o numerze telefonu do infolinii inPost. Jeżeli chcesz się skontaktować telefonicznie z firmą inPost, możesz, sprawdzić na naszej stronie aktualne dane takie jak adres, telefon i inne dane firmy.

Kontakt przez telefon inPost jest możliwy na wiele sposobów. Dane, jakich można próbować się dowiedzieć pod numerem inPost mogą przynieść wiele korzyści. Infolinia inPost funkcjonuje pod kilkoma telefonami. Każdy z numerów, umieszczonych w serwisie odpowiada za inne działania. Numer na infolinię inPost można bez problemu odszukać na poniższej stronie. Każdy z telefonów impost pozwala na kontakt z operatorem pocztowym. 

Zamawianie kuriera | Odbiór paczki | Wysłanie paczki | Mapa paczkomatów | Cennik inPost | Paczkomaty inPost

 

Infolinia inPost

Telefon: 722 444 000

Telefon: 746 600 000

Inspektor Ochrony Danych

E-mail: dane_osobowe@inpost.pl

Kontakt do inPost, jest możliwy przy wykorzystaniu Chatu

Kontakt z inPost można nawiązać również przy użyciu formularza kontaktowego

Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7-22

Kontakt z infolinią jest możliwy w soboty w godzinach 8-20

Kontakt telefoniczny z infolinią jest dostępny w niedziele, od godziny 8 do 18

 

Infolinia jest dostępna w święta od godziny 8 do 16.

 

Liczba wyświetleń: 23
Jak działa inPost

InPost to wiele usług w jednym miejscu. Każdy telefon do inPost służy do innej operacji. Operator pocztowy inPost posiada wiele możliwych opcji jak odbieranie przesyłek, wysyłanie przesyłki w wielu paczkomatach na terenie całego kraju. Specjalnie stworzone narzędzie śledzenia paczki inPost, pozwala podglądać całą drogę przesyłki. Mapa paczkomatów, pozwala mieć podgląd na rozmieszczenie wszystkich paczkomatów w kraju i wybranie tego właściwego. Wybranie telefonu do inPost, pozwoli zapoznać się ze szczegółami nadawania i odbierania paczek w paczkomacie. Dzięki numerowi do inPost możliwe jest nadawanie z paczkomatu do Domu, z paczkomatu do paczkomatu, z domu do domu oraz z domu do paczkomatu. Oferta dla firm, ze strony insportu, została wzbogacona o dodatkowe funkcje. Dzięki, fulfillment, smart courier, urząd 24, abonamenty, integracja z inPost i lodówko matów, nadawanie i odbieranie przesyłek jest o wiele korzystniejsze.