DHL Polska infolinia | Kontakt, numer, telefon, adres, dane kontaktowe


DHL Polska infolinia


Kategoria: kurierzy

Skontaktuj się z infolinią DHL i sprawdź ofertę! Szukasz numeru telefonu DHL? Sprawdź numer kontaktowy na infolinię DHL i zapytaj! Telefoniczna infolinia DHL.

DHL infolinia

Centrum Obsługi Klienta HDL | Przesyłki DHL online | Paczka DHL | Jak wysłać DHL | Książka telefoniczna DHL 2021 | DHL infolinia kontakt 

Szukasz dobrego numeru, aby połączyć sinumer do dhlę przez infolinię DHL? Nie wiesz jak nadać przesyłkę? Zadzwoń pod numer telefonu do DHL i zapytaj jak nadać paczkę! Skorzystaj z dostępnej infolinii DHL na stronie! Sprawdź aktualny numer na infolinię DHL i zadzwoń! Szybkie nadanie przesyłki jest możliwe, wybierając aktualny numer dhl. Kontakt dhl można bez problemu wyszukać na poniższej platformie. Poniższa książka telefoniczna dhl online, pozwoli wygodnie i szybko sprawdzić, jaki jest numer do dhl kurier. Infolinia dhl jest miejscem, do którego można bezpośrednio wykonać połączenie. Kontakt przez telefon dhl jest możliwe w podanych na stronie dhl godzinach. Wszystkie telefony dhl są zamieszczone w liście, co ułatwia wyszukiwanie właściwej infolinii. dhl kontakt infolinia dostępny poniżej. dhl infolinia telefon obsługiwany jest w wybranych godzinach.

DHL Express infolinia

Międzynarodowy transport paczek dla klientów indywidualnych DHL. Stan i śledzenie paczki można sprawdzić dzięki dhl parcel kontakt infolinia. Śledzenie paczki jest również możliwe dzięki udostępnionemu formularzowi kontaktowemu.

DHL infolinia: +48 42 6 345 100

Numer dhl telefon infolinia jest obsługiwany od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-18:30.

Infolinia DHL e-commerce lub infolinia DHL Parcel

Klienci indywidualni:
Telefon: +48 42 6 345 345

Klienci biznesowi:
Telefon: +48 42 6 345 345

DHL Parcel numer do kuriera

DHL Parcel infolinia — telefon jest obsługiwany przez dział obsługi klienta od poniedziałku do piątku między 7:00 a 20:00. W soboty infolinia dhl pracuje w godzinach 8:00-16:00. Numer do DHL Parcel obsługiwany jest przez konsultantów telefonicznych, w razie jakichkolwiek problemów lub pytań, zaleca się kontakt do dhl przez telefon z infolinią.

Infolinia DHL — dystrybucja przesyłek

Telefon: +43 (0) 1 706 46 16

dhl24 infolinia – kontakt do DHLtelefon

Usługa DHL24 została stworzona, aby przetransportować produkty wrażliwe na wysokie temperatury. Leki, kosmetyki, rośliny oraz inne towary wrażliwe zaleca się transportować z DHL24. Przesyłka jest szybka, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia produktów w transporcie. Infolinia dhl 24 realizowana jest poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie.

DHL kontakt — dane firmy kurierskiej

DHL Parcel Polska Sp. z o.o.
ul. Osmańska 2, 02-823 Warszawa

Kontakt dla pracy:

DHL infolinia Kraków

Kraków: +48 12 25 87 020 oraz +48 12 285 53 04

DHL infolinia Warszawa

Warszawa: +48 22 703 75 00

DHL infolinia Poznań

Poznań: +48 61 849 22 71

Liczba wyświetleń: 8562


DHL numer do kuriera

W przypadku gdy paczka jest zamówiona a odbiorcy nie ma w domu, często poszukiwany jest numer do kuriera DHL. Oczywiście główny numer do DHL jest dostępny, jednak jeżeli chodzi o numer do dostawcy nie można go znaleźć online.  W takim razie skąd wziąć numer do kuriera DHL? Aktualny numer telefonu do kuriera dhl jest wysyłany w wiadomości SMS. Informacja telefoniczna jest wysyłana do odbiorcy w dzień planowanego doręczenia paczki. DHL numer telefonu do kuriera udostępnia w SMS w celu kontaktowania się z odpowiednim pracownikiem firmy.

DHL kontakt do kuriera

Oczywiście jeżeli kurierzy obsługują połączenia telefoniczne kontakt do kuriera DHL jest prowadzony telefonicznie.

Numer przesyłki do zwrotu DHL

Gdzie można znaleźć numer przesyłki do zwrotu kurierem DHL? Taka informacja znajduje się na etykiecie, pod kodem kreskowym. DHL numer przesyłki do zwrotu jest odpowiedni oznaczony na etykiecie. W razie wątpliwości warto skorzystać z infolinii DHL gdzie pomocy udzielają konsultanci telefoniczni.