UPS Infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


UPS Infolinia


Kategoria: kurierzy

Ups infolinia dostępna pod telefonem. Kontakt telefoniczny z kurierem UPS. Pomoc telefoniczna Działu Obsługi Klienta UPS. Infolinia ups dla zamawiających. Reklamacje UPS.

UPS infolinia kontakt

Międzynarodowa firma kurierska UPS realizuje kontakt z klientem poprzez kontakt telefoniczny.

UPS telefon infolinia

Telefon: +48 22 489 48 77
Pod podanym numerem kontaktowym można uzyskać pomoc telefoniczna w zakresie reklamacji. Istnieje możliwość rekompensaty finansowej.

ups infolinia telefon

Telefon: +48 (0) 22 203 03 21
Kontaktując się z podanym numerem infolinii UPS, klienci mogą zyskać pomoc techniczną w obrębie urządzeń UPS.

UPS polska infolinia

Polska infolinia UPS realizowana jest pod numerem kontaktowym: +48 22 489 48 77. Kontaktując się z obsługą klienta UPS Polska, zyskasz pomoc telefoniczną dotyczącą usług kurierskich. Numer do UPS działa jedynie w wybranych godzinach.

ups infolinia godziny pracy

UPS infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00, w soboty konsultacje telefoniczne możliwe są również w soboty od 9:00 do 13:00.

Infolinia UPS reklamacje

Problemy z dostawą UPS? Zgłaszanie reklamacji telefonicznej w razie niezadowolenia z usługi kurierskiej UPS. Jeśli paczka została zagubiona lub uszkodzona w transporcie, istnieje możliwość zgłoszenia reklamacji. UPS kontakt infolinia w sprawie reklamacji realizowana jest za pomocą formularza.

Wnioski o reklamację UPS wysyłane są internetowo. Informacje konieczne do podania przez użytkownika to numer paczki, oraz dane kontaktowe.

UPS Polska — dane kontaktowe

Adres: ul. Prądzyńskiego 1/3, 01-222 Warszawa

UPS numer do kuriera

UPS jak zdobyć numer do kuriera? Wielu odbiorców paczek chce uzyskać aktualny numer do kuriera UPS. Może zdarzyć się, że usługodawca udostępni numer w wiadomości SMS w dniu planowanego dostarczenia paczki. Chcąc uzyskać taki telefon, należy skontaktować się z oficjalną infolinią firmy kurierskiej. 

Liczba wyświetleń: 33924