DPD infolinia | Telefon, numer, kontakt, adres, informacje dodatkowe


DPD infolinia


Kategoria: kurierzy

Uzyskaj aktualne informacje o numerze telefonu na infolinię DPD. Jeżeli chcesz się skontaktować telefonicznie z firmą DPD, możesz, sprawdzić na naszej stronie aktualne dane takie jak telefon, adres i dane firmy.

dpd polska infolinia

Nadawanie paczki przez infolinię DPD przesyłki kurierskie jest możliwe. Aby infolinia DPD mogła udzielić wiadomości przez telefon, należy być zweryfikowanym użytkownikiem. Nadawanie paczki w DPD jest możliwe w wielu punktach. Aby upewnić się, czy w danym puncie można nadać przesyłkę, warto wcześniej zadzwonić na numer telefonu DPD. Infolinia dpd kontakt. Przesyłki kurierskie w DPD są nadawane zawsze według określonego cennika. Kontakt z DPD umożliwi poznanie dokładnych cen paczek kurierskich. Warto prócz numeru telefonu DPD, poznać inne formy kontaktu z firmą. Każdy nr DPD posiada opis, co ułatwia osobie szukającej odnaleźć właściwą infolinię. DPD kontakt infolinia dostępny jest telefonicznie oraz mailowo. DPD infolinia, numer kontaktowy podany jest poniżej.

Jak nadać paczkę DPD | Ile kosztuje przesyłka DPD | Gdzie odebrać przesyłkę DPD | Cennik DPD | Godziny otwarcia DPD | Oddziały DPD

Contact Center dpd polska (infolinia)

Telefon/fax: 801 400 373 oraz 22 577-55-55

DPD infolinia, kontakt telefoniczny jest możliwy w dni robocze poniedziałek-piątek od 8:00 do 18:00. Telefon DPD obsługiwany jest również w soboty od 8:00 do 14:00.

dpd polska infolinia

dpd infolinia warszawa — centrala:
E-mail: dpd@dpd.com.pl
Recepcja: 22 577 55 00
Adres: 02-274 Warszawa, ul. Mineralna 15

Obsługa recepcji pracuje od 10:00 do 18:00.

Kontakt E-mail DPD

Aby uzyskać pomoc mailową działu Obsługi Klienta DPD, należy skierować wiadomość na odpowiedni adres poczty elektronicznej

Składanie zleceń: zlecenia@dpd.com.pl

Dyspozycje do paczek: dyspozycje@dpd.com.pl

Pozostałe tematy: cc@dpd.com.pl

*infolinia DPD Polska Group jest czynna w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 - 14:00 

kurier dpd infolinia

Infolinia dla kurierów DPD realizowana jest wyłącznie poprzez pocztę elektroniczną.

DPD kurier infolinia: pracakurier@dpd.com.pl
Kontakt przeznaczony dla osób planujących rozpocząć karierę w DPD. Dodatkowe pytania dotyczące pracy w DPD należy kierować pod adres: praca@dpd.com.pl.

Infolinia DPD Windykacja

Telefon: +48 22 548 74 00*
fax: +48 22 548 74 90*
e-mail: windykacja@dpd.com.pl

*Infolinia DPD Polska Group Dział Windykacji czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

dpd pickup infolinia

Poprzez dołączenie do działalności usługi DPD Pickup, można zyskać nowych klientów oraz rozpromować swoją firmę. Infolinia dla osób planujących dołączyć do działalności DPD Pickup przygotowano formularz kontaktowy. Po wypełnieniu arkusza kontakt telefoniczny zostanie skierowany do osoby składającej wniosek po jego rozpatrzeniu.

Liczba wyświetleń: 1624
Punk Informacji DPD

Serwis z numerami do DPD został wyczerpująco opisany, co pozwoli na odnalezienie nie tylko numeru telefonu do DPD czy adresu e-mail DPD, ale wielu innych ważnych i przydatnych informacji na temat usług kurierskich. Podane powyżej telefony DPD pozwolą skontaktować się z każdym działem w firmie. Chcąc sprawdzić, jak nadać lub odebrać przesyłkę, należy skontaktować się z numerem telefonu centrum obsługi klienta DPD w wybranym mieście. Szczegóły na temat nadania lub odbierania paczek od kuriera dpd, należy kierować pod odpowiedni numer firmy.