DPD infolinia


Kategoria: kurierzy

Uzyskaj aktualne informacje o numerze telefonu na infolinię DPD. Jeżeli chcesz się skontaktować telefonicznie z firmą DPD, możesz, sprawdzić na naszej stronie aktualne dane takie jak telefon, adres i dane firmy.

Nadawanie paczki przez infolinię DPD przesyłki kurierskie jest możliwe. Aby infolinia DPD mogła udzielić wiadomości przez telefon, należy być zweryfikowanym użytkownikiem. Nadawanie paczki w DPD jest możliwe w wielu punktach. Aby upewnić się, czy w danym puncie można nadać przesyłkę, warto wcześniej zadzwonić na numer telefonu DPD. Przesyłki kurierskie w DPD są nadawane zawsze według określonego cennika. Kontakt z DPD umożliwi poznanie dokładnych cen paczek kurierskich. Warto prócz numeru telefonu DPD, poznać inne formy kontaktu z firmą. Każdy nr DPD posiada opis, co ułatwia osobie szukającej odnaleźć właściwą infolinię.

Jak nadać paczkę DPD | Ile kosztuje przesyłka DPD | Gdzie odebrać przesyłkę DPD | Cennik DPD | Godziny otwarcia DPD | Oddziały DPD

Infolinia DPD Polska telefon/fax:
801 400 373* lub 22 577-55-55* 

 

Kontakt z DPD Centarala - Warszawa

E-mail: dpd@dpd.com.pl
Recepcja: 22 577 55 00* (10:00-18:00) 

 

Kontakt E-mail DPD

składanie zleceń: zlecenia@dpd.com.pl

dyspozycje do paczek: dyspozycje@dpd.com.pl

pozostałe tematy: cc@dpd.com.pl

*infolinia DPD Polska Group jest czynna w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 - 14:00 

 

Infolinia DPD Windykacja

Telefon: +48 22 548 74 00*
fax: +48 22 548 74 90*
e-mail: windykacja@dpd.com.pl

*Infolinia DPD Polska Group Dział Windykacji czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

 

  

Liczba wyświetleń: 128
Punk Informacji DPD

Serwis z numerami do DPD został wyczerpująco opisany, co pozwoli na odnalezienie nie tylko numeru telefonu do DPD czy adresu e-mail DPD, ale wielu innych ważnych i przydatnych informacji na temat usług kurierskich. Podane powyżej telefony DPD pozwolą skontaktować się z każdym działem w firmie. Chcąc sprawdzić, jak nadać lub odebrać przesyłkę, należy skontaktować się z numerem telefonu centrum obsługi klienta DPD w wybranym mieście. Szczegóły na temat nadania lub odbierania paczek od kuriera dpd, należy kierować pod odpowiedni numer firmy.