Fedex infolinia | Numer, kontakt, informacje dodatkowe, telefon, adres


FedEx infolinia


Kategoria: kurierzy

Infolinia FedEx jest bezpośrednim wsparciem dla klientów. Numer FedEx można pobrać ze strony. Każdy telefon Fedex został dodany z opisem. Nr fedex jest online.

Infolinia FedEx to cenne źródło informacji na temat nadawania przesyłek krajowych i międzynarodowych  przez FedEx. Kontakt przez telefon FedEx, umożliwi zapoznać się z aktualnym cennikiem nadawania paczek w kraju i za granicą. Dokładne poznanie odbiorów przesyłek FedEx jest możliwe poprzez kontakt FedEx online. Strona internetowa infolinii FedEx jest miejscem, gdzie bez problemu można sprawdzić dokładne numery do firmy. Każda infolinia FedEx posiada logo. Logo przy infolinii FedEx, jest dodatkowym ułatwieniem dla szukających numeru telefonu. Każdy numer FedEx, każdy telefon FedEx został dodany do listy książki telefonicznej online.

Kontakt z kurierem FedEx | Ekspresowe przesyłki FedEx | Numer do kuriera FedEx | Jak nadać paczkę FedEx | Jak odebrać przesyłkę FedEx | Obsługa Klienta FedEx Polska | FedEx numer telefonu do kuriera

Biuro Obsługi Klienta FedEx

Infolinia FedEx 801 002 800 

*koszt połączenia jak za połączenie lokalne wg stawek operatora

Kontakt FedEx 22 211 80 00  

*dla połączeń z telefonów komórkowych, koszt wg stawki operatora

Infolinia FedEx dotyczy pytań dotyczące serwisu krajowego i międzynarodowego od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 18:00.

Jak zdobyć numer do kuriera FedEx?

Aktualnie firma kurierska FedEx nie udostępnia informacji takich jak FedEx numer do kuriera. W przypadku pytań lub problemów z odebraniem paczki należy skontaktować się bezpośrednio z infolinią FedEx.

Numer do kuriera FedEx nie jest dostępny. Jeżeli dostawca usług kurierskich, zacznie udostępniać telefony kontaktowe na pewno nie będzie dostępny jeden numer telefonu do kuriera FedEx. Wynika to z faktu, iż na terenie Polski pracuje zbyt wielu kurierów, jeden numer był wystarczający. 

 

Liczba wyświetleń: 8770