GLS infolinia  | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


GLS infolinia


Kategoria: kurierzy

GLS kontakt telefoniczny możliwy dzięki infolinii. Kontakt z Działem Obsługi Klienta GLS możliwy mailowo oraz telefonicznie. Infolinia GLS realizowana jest pod numerem.

GLS kontakt infolinia

Kontakt z firmą GLS możliwy jest telefonicznie poprzez infolinię kontaktową. Dodatkowo, aby skontaktować się z GLS, można skorzystać z formularza kontaktowego. Pomoc BOK GLS poprzez formularz kontaktowy możliwa jest wyłącznie po uzupełnieniu odpowiednich danych kontaktowych. 

Infolinia GLS: +48 46 814 82 20

Połączenie telefoniczne z infolinią GLS jest dostępne od poniedziałku do piątku w między 7:00 a 19:00. W soboty połączenia odbierane są od 7:00 do 15:00. Koszt połączenia z GLS jest zgodny z taryfą operatora.

Na stronie GLS udostępniono sekcje FAQ. W tym dziale umieszczono najczęściej kierowane w stronę BOK GLS pytania oraz szczegółowe odpowiedzi na nie. Przed skontaktowaniem się z infolinią GLS warto przeglądnąć sekcje FAQ.

GLS numer do kuriera

Warto wiedzieć, że w większości przypadków to kurier GLS kontaktuje się z odbiorcą w razie jakichkolwiek komplikacji. Mimo wszystko wiele osób poszukuje numer do kuriera GLS. Oficjalnie numer telefonu do kuriera GLS nie jest publikowany, zapytania należy kierować na infolinie usługodawcy. W razie takiej potrzeby konsultanci telefoniczni kontaktują się z dostawcą przesyłki.

Liczba wyświetleń: 3462