Lidl infolinia | Telefon, kontakt, numer, adres, aplikacja


Lidl infolinia


Kategoria: zakupy

Telefony Lidl Polska – infolinia Lidl dla klientów. Infolinia Lidl działa sprawnie. Kontakt Lidl można łatwo znaleźć na stronie infolinii. Centrum Obsługi Klienta Lidl.

Skorzystanie jednego z dostępnych numerów do sklepu Lidl, zapewni dostęp do aktualnych informacji. Infolinia sklepu Lidl działa w wielu miastach na teranie całej Polski. Sklepy Lidl w Polsce sprzątają nie tylko artykuły spożywcze, ale także ubrania, sprzęt, AGD, RTV, narzędzie do warsztatu, a nawet kwiaty. Aktualna oferta Lidl jest zależna od sklepu. 

Lidl kontakt

Wielu klientów sklepów Lidl potrzebuje skontaktować się z BOK Lidl. Często Lidl kontakt jest potrzebny w przypadku problemów z aplikacją Lidl Plus lub problemów z zakupionym towarem. Oczywiście klienci Lidl kontakt z klientami prowadzi zarówno telefonicznie jak i mailowo. Warto skorzystać z dostępnych form kontaktu.

Oczywiście Lidl kontakt z klientami prowadzi telefonicznie, warto jednak wiedzieć, że nie jest to jedyna dostępna forma. Sklepy Lidl udostępniają formularz kontaktowy

Call Center Lidl infolinia

Kontakt z bezpłatną infolinią sklepu Lidl jest pod numerem telefonu 800 012 071.

Lidl telefon: 800 012 071

Infolinia LIDL dla prasy jest działa jedynie w formie telefonicznej. Wynika to z faktu, iż kontakt Lidl online jest wygodniejszy zarówno dla reporterów jak i rzecznika prasowego. Formułując zapytanie mailowo pracownik Lidl może rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na zapytanie. 

E-mail: [email protected] 

Kontakt z Lidl Polska

Centrala Jankowice: +48 618967600
Warszawa: +48 225100970
Katowice: +48 323571981
Bydgoszcz: +48 523041298
Gdańsk: +48 585127110
Kraków: +48 126222150
Lublin: +48 817187900
Łódź: +48 426719010
Poznań: +48 618540995
Wrocław: +48 713246011

Lidl kontakt telefoniczny y klientami poza główny numerem infolinii obsługuje również regionami. Powyżej dostępne są numery telefonów centrali Lidl. 

Lidl kontakt telefon, numer są dostępne dla klientów dzięki pracy call center Lidl. Konsultanci telefoniczni udzielają potrzebnej pomocy kupującym. Warto również wiedzieć, że Lidl kontakt realizuje także poprzez formularz kontaktowy

Lidl polska kontakt

Głowna siedziba spółki Lidl jest zarejestrowana w Tarnowie Podgórnym. Oczywiście nie jest to adres sklepu a jedynie siedziba firmy. Kontakt możliwy jest jedynie drogą listowną. Centrala Lidl telefon obsługuje w godzinach otwarcia biura. Pod podanym poniżej numerem, zaleca się kontakt od 8:00 do 18:00 w dni robocze.

Centrala Lidl telefon: 61 896 76 00
Adres:
Lidl sp. z o.o. sp. k z siedzibą w Jankowicach
ul. Poznańskiej 48, 62-080 Tarnowo Podgórne

Liczba wyświetleń: 18511


Numer na infolinię sklepu LIDL

Wszystkie informacje dotyczące działania infolinii Lidl znaleźć można bez problemu na stronie z infolinią LIDL. Osoby lubiące robić zakupy w sklepie Lidl, które chciałyby dowiedzieć się o nowościach i aktualnych promocjach, proszone są o kontakt telefoniczny ze sklepem Lidl. Sklepy Lidla znajdują się w całej Polsce. Produkty w sklepie Lidl są zawsze świeże i pochodzą od sprawdzonych odbiorców. Sprawdzenie numeru infolinii Lidl jest o wiele łatwiejsze, dzięki stworzonemu katalogowi infolinii. Infolinia Lidl to nie tylko numer do Lidla, ale również skrzynka pocztowa z adresem e-mail. Wszystkie dostępne formy kontaktu ze sklepem Lidl znajdują się na tej stronie online

Lidl reklamacje

W przypadku problemów z zakupionych produktem zgodnie z polskim prawem konsumenci mają prawo do reklamacji przez określony czas od zakupu. Warto wiedzieć, że reklamacja Lidl oraz sposób jej złożenia zależy od kilku czynników.  Reklamacja Lidl możliwa jest w każdym ze sklepów stacjonarnych jeżeli produkt znajduje się w nim w chwili składania reklamacji. Po wyborze sklepu należy wypełnić odpowiedni druk i przekazać go osobiście jednemu z pracowników. Oczywiście formularz reklamacyjny Lidl można przesłać także pocztą na adres sklepu. Reklamacja Lidl online jest możliwa poprzez wypełnienie formularza. Warto wiedzieć, że druk w wersji elektronicznej jest odpowiednikiem dokumentu w wersji papierowej. Pytanie dotyczące procedury Lidl reklamacja można skierować na infolinię telefoniczną sieci sklepów - 800 012 071.

Jeżeli chodzi o złożenie reklamacji Lidl z tytułu gwarancji, jaką daje producent, należy sprawdzić kto wyprodukował artykuł. Lidl udostępnia łatwy sposób na sprawdzenie gwaranta produktu. Wpisując w wyszukiwarkę numer IAN, można sprawdzić do kogo skierować żądanie reklamacji. W przypadku gdy producentem jest Delta-Sport, Hoyer, Grizzly, Kompernass lub Targa to Cały proces reklamacji jest obsługiwany przez Lidl.

Dodatkowo w przypadku reklamacji produktów spożywczych w Lidl, należy udac się do miejsca zakupu i zgłosić problem do pracownika. Reklamacje można złożyć gdy zakupiony produkt był przeterminowany czy nie świeży. W niektórych przypadkach konieczny być może numer paragonu Lidl.

Lidl plus aplikacja na telefon

Jedną z nowości wprowadzonych do sklepów Lidl w Polsce jest aplikacja mobilna Lidl plus. Program na telefon pozwala klientom na przeglądanie gazetek, aktualnej oferty i promocji w sklepach Lidl. Dodatkowo Lidl plus aplikacja na telefon po każdych zakupach (jeżeli aplikacja została zeskanowana) udostępnia klientom zdrapkę w wersji elektronicznej. Po zdrapaniu pola konsumenci mogą liczyć na unikalne kupony i promocje. Aby korzystać z aplikacji Lidl plus, należy dokonać rejestracji.