Media Expert Infolinia | Numer, kontakt, telefon, adres, informacje


Media Expert Infolinia


Kategoria: zakupy

Infolinia Media Expert oferuje szybką obsługę klienta. Biuro obsługi klienta Media Expert zapewnia szybką pomoc. Kontakt z Media Expert dostępny jest online.

Infolinia Media Expert

Kontakt telefoniczny z infolinią sieci Media Expert, jest możliwy pod dostępnymi numerami telefonów. Pomoc konsultanta dostępna jest na infolinii Media Expert. Biuro obsługi klienta działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 dodatkowo w soboty i niedziele infolinia działa od 10:00 do 18:00. 

Biuro Obsługi Klienta Media Expert

Telefon: 756 756 756
E-mail:
[email protected]

Na stronie Media Expert dostępny jest wykres przedstawiający obciążenie konsultantów biura obsługi klienta. Jeśli infolinia jest zajęta, warto spróbować też skontaktować się z biurem obsługi klienta mailowo. Na stronie Media Expert znajduje się też formularz pomocy. Mailowo można załatwić sprawy dotyczące realizacji zamówień, dostawy, możliwości zakupienia produktu na raty. 

Siedziba firmy

Adres: ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów

Firma Media Expert ma swoją siedzibę w Złotowie. Sklepy Media Expert dostępne są w całej Polsce, a wszystkich lokalizacji jest niemal 500.

Reklamacje Media Expert

Reklamacja towaru zakupionego w sklepie Media Expert możliwa jest między innymi w autoryzowanym serwisie producenta. Jest to najczęściej wybierana przez klientów opcja. Kolejnym sposobem reklamacji w Media Expert jest zgłoszenie wady bezpośrednio w sklepie stacjonarnym Media Expert. Warto pamiętać, aby mieć przy sobie dowód zakupu. Może być to paragon lub faktura, która potwierdzi zakupienie przedmiotu w sklepie Media Expert.

Liczba wyświetleń: 16610


Rozmowa z pracownikiem call center Media Expert

W przypadku gdy wymagane jest wsparcie pracownika, najszybszym sposobem będzie skonsultowanie się, wykorzystując infolinię Media Expert. Doświadczona kadra pomoże rozwiązać problem każdego rodzaju. Sprawdzenie statusu zamówienia jest możliwe, dzwoniąc na infolinię Media Expert. Infolinia Media Expert odpowiada na zapytania klientów błyskawicznie i bez czekania. Informacje, jakie można uzyskać na infolinii Media Expert dotyczą także możliwych form płatności i terminów dostaw. W przypadku gdy zamówienie dotrze uszkodzone lub niekompletne, należy poinformować o tym fakcie konsultanta o wystąpieniu nieprzyjemności. Wspólne porozumienie w sprawie, może ustalić najlepszą metodę rekompensaty, na przykład zwrot pieniędzy lub wysłanie sprawnego produktu. Indywidualne podejście do każdego zamówienia i wieloletnie doświadczenie wyróżnia pracowników infolinii Media Expert od całej reszty podobnych oferowanych usług. Możliwe jest też umówienie odbioru uszkodzonego sprzętu, po uprzednim ustaleniu wszelkich formalności.

Wsparcie klienta na infolinii Media Expert

W przypadku wystąpienia potrzeby odnalezienia informacji, jak znaleźć dowód zakupu, wystarczy zadzwonić na infolinię Media Expert. Na infolinii Media Expert jest możliwe uzyskanie niezbędnych informacji. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu do Media Expert 756 756 756, by przekonać się, jak sprawnie może przebiegać proces obsługi klienta i jego problemu. Infolinia Media Expert oferuje również uzyskanie szeregu innych dodatkowych informacji – wystarczy zapytać. Przykładem może być jak złożyć zamówienie na raty, by uzyskać komplet wiedzy w tym temacie. Warto również zapytać o ofertę sklepów lokalnych – a także gdzie się znajdują i z kim kontynuować na miejscu kontakt, by w pełni cieszyć się z jakości usług oferowanych przez Media Expert. Przez telefon można również zapisać się lub anulować newsletter z najnowszymi ofertami. Kontakt z Media Expert posiada także informacje o wszystkich usługach dodatkowych, takich jak darmowa dostawa (warunki skorzystania) czy „Odbiór za godzinę”. Warto też zapytać o szczegóły dotyczące konkretnego produktu. Gdy opis nie zgadza się ze zdjęciem lub produkt jest już niedostępny. Ustalenie, jak wygląda faktyczna sytuacja w sklepie Media Expert, odnośnie warunków skorzystania z  odbioru za godzinę, pomoże sprawnie odebrać zamówiony towar.