H&M infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


H&M infolinia


Kategoria: zakupy

Infolinia H&M dostępna pod numerem telefonu. Pomoc konsultantów HM. Telefoniczna obsługa klienta H&M. Numer kontaktowy H&M. Informacje dodatkowe HM zwroty, HM reklamacje.

Call Center H&M

Infolinia H&M czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00 oraz w soboty, niedziele i święta od 9:00 do 17:00. Infolinia telefoniczna H&M aktywna jest pod numerem kontaktowym: 800 999 888.

Infolinia H&M: 800 999 888

Biuro obsługi klienta H&M

Mimo że kontakt z infolinią telefoniczną H&M dostępny jest w wybranych godzinach, pomoc można uzyskać całodobowo dzięki dostanemu na czasie wirtualnemu asystentowi H&M. Informacje dotyczące postępu realizacji zamówień online można uzyskać, wpisując numer zamówienia w okno czatu.

Pytania związane z przetwarzaniem danych osobowych przez H&M można kierować pod podany adres poczty elektronicznej.
E-mail: [email protected]

H&M siedziba

Siedziba spółki znajduje się w Szwecji a dokładniej w Sztokholmie. W Polsce główne biuro marki H&M znajduje się w Warszawie.

H&M Hennes & Mauritz Sp. z.o.o.
ul. Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa

REGON: 15292063
NIP: 5252253246

H&M zwroty

Polityka zwrotów H&M jest jasno opisana na stronie. Produkty zakupione w sklepie internetowym H&M mogą zostać zwrócone przez 30 dni od otrzymania paczki. Firma zastrzega sobie odmówienie zwrotu w przypadku produktów personalizowanych oraz używanych.

Koszty zwrotów H&M

Koszt zwrotu produktów H&M wynosi 3,90 zł i jest odliczany od kwoty, która jest przelewana na konto za zwrócone produkty. Dla użytkowników zarejestrowanych w H&M Club zwrot jest darmowy.

Aby zwrócić produkty H&M, trzeba wejść w zakładkę "Moje konto" następnie "Wszystkie zamówienia" z dostępnej listy wybrać zamówienie, z którego produkty zwracamy. Następnie należy wybrać "zwróć produkt". Po wypełnieniu informacji kontaktowych wystarczy nacisnąć "Zarejestruj zwrot". Dalsze postępowanie zostanie opisane na ekranie.

W przypadku zwrotów produktów zakupionych w sklepie stacjonarnym kupujący posiada 30 dni na zwrot. Zwrot produktów jest darmowy, można go dokonać w dowolnym sklepie H&M Polska. Wymogiem przyjęcia zwrotu jest posiadanie dowodu zakupu np. paragon oraz nienaruszone metki na produktach. Dalsze procedury zwrotu zostaną przedstawione w sklepie stacjonarnym H&M.

 

Kontakt z infolinią HM jest właściwym wyborem, chcąc zamówić najnowszy newsletter czy zadać nurtujące pytania. Infolinia HM składa się z fachowej obsługi. Numer do HM bez problemu można odszukać na poniższej stornie.

Liczba wyświetleń: 7782


Infolinia H&M do dyspozycji

Infolinia hm pozwala na dojście do porozumienia w przypadku wystąpienia problemów, dotyczących zamówienia, złożonego w e-sklepie hm online. Doświadczony pracownik biura obsługi hm pomoże ustalić po kolei sposób rozwiązania problemu. Doświadczona kadra odpowiednio przeszkolonych pracowników udzieli wszystkich niezbędnych informacji. Jeżeli wystąpiłaby sytuacja, podczas której wystąpiłyby jakiekolwiek wątpliwości, warto wybrać numer do hm online. Rozmowa z konsultantem na infolinii HM pozwoli dokładnie poznać szczegóły dotyczące każdego produktu. Zamawiając, produkty hm, z domu, istnieje ryzyko, że produkt dojdzie, uszkodzony lub zamówienie zostało pomylone. Bezzwłocznie należy poinformować o tym zdarzeniu pracownik a call center hm i wspólnie porozumieć się o podjęciu dalszych kroków, satysfakcjonujące obie strony. Numer do HM zawsze się znajduję na stronie z listą numerów infolinii. Nr tel do hm jest także w aplikacji mobilnej infolinia info. Wyprobuj tradycyjną formę kontaktu z infolinią sklepu hm i napisz na adres e-mail.

Infolinia HM zawsze dostępna

Infolinia HM zapewnia dostęp do informacji dotyczących kuponów rabatowych, kart podarunkowych i dostępnych metod płatności. Wybranie numeru telefonu do HM, pomoże sprawdzić, w jaki sposób można starać się o zwrot produktu, by uzyskać zwrot pieniędzy. W sytuacji wystąpienia wątpliwości, co do któregoś punktu regulaminu, pracownik infolinii HM rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące warunków korzystania z produktów sieci. Najlepsza infolinia HM to specjaliści, którzy zajmują się modą. Istnieje możliwość odwiedzin sklepu stacjonarnego oraz internetowego sklepu hm. Odwiedzając internetowy sklep hm online, warto wybrać numer na infolinię hm i zapytać o dostępność wybranych produktów. Infolinia HM to dobre miejsce, aby sprawdzić aktualne oferty pracy w poszczególnych sklepach HM. Wszystkie infolinie do sieci sklepów H&M znajdują się na infolinia info. Infolinia hm to najlepsza pomoc, jaką uzyskać można na temat modnych produktów. Kontakt z numerem telefonu HM jest bardzo łatwy.