eObuwie infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


eObuwie infolinia


Kategoria: zakupy

Kontakt eObuwie 24h przez chat online. Telefoniczna infolinia eObuwie dla klientów. Skontaktuj się z BOK eObuwie przez telefon, chat lub online.

Infolinia eObuwie

Infolinia sklepu eobuwie dostępna jest pod numerem Biura Obsługi Klienta. Telefoniczna infolinia eObuwie jest aktywna w godzinach od 8:00 do 20:00 w dni robocze oraz w weekendy od 9:00 do 17:00. Telefoniczny kontakt dla klientów sklepów eobuwie możliwy pod numerem 0 801 002 024. Infolinia eobuwie dla użytkowników telefonów stacjonarnych jest dostępna pod numerem 68 422 84 04, klienci posiadający telefony komórkowe powinni skorzystać z numeru 507 599 050.

Infolinia eobuwie: 0 801 002 024
Telefon stacjonarny:
68 422 84 04
Telefon komórkowy: 
507 599 050

Konsultanci na infolinii przykładowo odpowiadają na pytania związane z zamówieniami lub udzielają informacji dotyczących zwrotów czy reklamacji w sklepie eobuwie. Pracujący w BOK konsultanci infolinii eObuwie, dokładają wszelkich starań, aby jak najszybciej udzielić potrzebnego wsparcia. Warto jednak pamiętać, że infolinia eObuwie może  być najbardziej obleganym kanałem kontaktowym, co implikuje dłuższy czas oczekiwania na połączenie z konsultantem. Z tego względu eObuwie kontakt prowadzi na różnych płaszczyznach.

eObuwie kontakt

eObuwie kontakt umożliwia na kilka sposobów. Firma prowadzi chat online 24/7, co oznacza, że ​​klienci mogą skontaktować się z nimi o każdej porze dnia i nocy. Ten kanał komunikacji jest wygodny i szybki, pozwalając na natychmiastową odpowiedź na pytania lub problemy. Oferowany przez eObuwie kontakt przez chat pozwala uzyskać całodobowe wsparcie ze strony firmy.

Dodatkowo, w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta, eObuwie udostępnia możliwość kontaktu za pomocą platformy Messenger. To świetna opcja dla tych, którzy preferują komunikację poprzez popularny komunikator społecznościowy. Można tu uzyskać informacje lub wsparcie od pracowników firmy. Kontakt eObuwie możliwy jest przez formularz online. To kanał skierowany dla osób, które nie są zainteresowane skorzystaniem z powyższych form.

Warto wspomnieć, że eObuwie kontakt prowadzi od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. Dodatkowo wsparcie ze strony Biura Obsługi Klienta eObuwie jest dostępne w soboty od 9:00 do 17:00.

Adres: ul. Nowy Kisielin – Nowa 9, 66-002 Zielona Góra

Podany adres to zarówno adres korespondencyjny, jak i siedziba firmy eobuwie.

eObuwie Biuro Obsługi Klienta

Sklep eobuwie posiada profile w aplikacjach Messenger oraz WhatsApp, wysyłając wiadomość z pytaniem, odpowiada na nią konsultant Biura Obsługi Klienta. Jest to rekomendowana forma kontaktu ze względu na wygodę oraz szybkość odpowiedzi.

eObuwie kontakt e-mail: [email protected]

Oczywiście firma nie zamyka się jedynie na wyżej wymienione kanały kontaktowe. eObuwie kontakt umożliwia również tradycyjnie poprzez pocztę elektroniczną. Mailowy kontakt z eObuwie pozwala na dołączenie do wiadomości potrzebnych załączników. Klienci powinni indywidualnie przeanalizować swoją sytuację i zdecydować, który z kontakt z eObuwie będzie najbardziej korzystny.

Liczba wyświetleń: 9512