Castorama infolinia | Kontakt, telefon, informacje dodatkowe, telefon, adres


Castorama infolinia


Kategoria: zakupy

Infolinia Castorama jest odpowiednim miejscem sprawdzenia aktualnej oferty. Kontakt na infolinie castorama może pomóc w wyborze produktu. Nr Castorama online 24

Infolinia sklepu Castorama oferuje szybkie i skuteczne rozwiązanie każdego problemu. Wybranie numeru do Castoramy jest proste. Pracownicy infolinii Castoramy zawsze pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Kontaktując się z infolinią Castorama, można zapytać pracownika, czy dany towar jest dostępny w wybranym mieście. W przypadku wątpliwości każda infolinia Castoramy czeka z pomocą.

Castorama telefon

Telefoniczna obsługa klienta w Castoramie jest prowadzona przez pracowników Biura obsługi klienta. Warto wiedzieć, że numer telefonu do Castoramy to 690 680 690. Połączenia są obsługiwane od 8:30 do 20:00 we wszystkie dni robocze. Chcąc uzyskać numer do Castoramy w danym mieście, również infolinia może okazać się przydatna.

Biuro Obsługi Klienta Castorama
tel: 690 680 690
Pon-Nd: 8:30-20:00

Castorama Polska sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 78
02-255 Warszawa
tel: 22 575 31 00

Informacji mediom udziela:
Sonia Matlak
tel: 732 080 939

Liczba wyświetleń: 7731


BOK Castorama

Jeżeli zamówiony produkt zakupiony w sklepie castorama nie spełnia oczekiwań, można bez problemu zapytać pracownika infolinii Castoramy o najszybszą metodę jego zwrotu. Jeżeli zamówiony towar doszedł do klienta uszkodzony, wówczas najlepszą metodą będzie wybór odpowiedniego numeru do Castoramy. Pod specjalnym telefonem Castoramy, można uzyskać rozwiązanie problemu. Przedstawiciel infolinii Castorama, pomoże dokładnie zbadać sprawę i wybrać właściwą metodę dokonania reklamacji. Infolinia Castorama to odpowiednie miejsce, aby złożyć reklamację na zakupiony towar. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta to gwarancja zadowolenia. Konsultant zajmie się również wytłumaczeniem całego procesu dostawy pod dom. 

Szybkie załatwienie sprawy w Call Center Castorama

Decydując się na zwrot zamówionego produktu, koniecznie należy przygotować wszystkie dokumenty z zamówieniem. Kontaktując się z numerem Castoramy, warto przygotować potrzebne informacje na temat zwracanego przedmiotu. Konsultant infolinii Castoramy, pomoże podjąć konieczne kroki do w celu odzyskania pieniędzy. Infolinia castorama bez problemu udzieli potrzebnych informacji o procedurach związanych ze zwrotem zamówienia. Wykwalifikowani pracownicy infolinii są gotowi również na takie pytania, i wiele więcej. Kontakt z Castoramą należy wybrać wtedy, gdy osoba zamawiająca chciałaby poznać szczegóły dotyczące wystawiania faktur oraz poznać zakres cen za wykonanie usługi. Rozmowa z konsultantem zawsze przebiega w sposób profesjonalny i jasny dla każdego klienta.

CASTO-DRIVE Castorama

Sklep internetowy Castorama posiada wiele ciekawych ofert produktów. E-sklep castorama online oferuję pomoc w postaci infolinii Castorama. Zamówione towary można wygodnie odebrać w pukcie odbioru produktu casto drive castorama. W razie wątpliwości co do skorzystania z casto drive castorama infolinia Castorama służy pomocną ręką. Zamawianie w Castorama online to wygodna forma robienia zakupów. Zamówienie w casto derice castorama to wygodne i bezpieczne robienie zakupów. Wszelkie wątpliwości co do usługi casto drive castraoma, można skonsultować z infolinią Castorama.

Call Center Castorama

Sklepy Castorama to nie tylko sklep internetowy, ale także zewnętrzne składy budowlane castoramy. Castorama jest otwarta i obsługuje wszystkie profile działalności. Dodatkowo Castorama Polska przygotowała ofertę dla zakupów przez przedsiębiorców lub ich przedstawicieli. Sprzedaż hurtowa prowadzona przez Castoramę to najlepszy sposób dla firm.

Castorama Transport

Wszystkie sklepy Castorama Polska, oferują robienie zakupów nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale umożliwił także robienie zakupów online z dostawą na terenie całej Polski. Zakupy robione za pośrednictwem sklepu internetowego castoramy są dostarczane przez kuriera lub inne a firmę transportową. Wszelkie koszty i niezbędne informacje na temat transportowania zakupionych w castoramie towarów i artykułów znajdują się na infolinii Castorama na numer  telefonu do Castoramy znajdujący się w nagłówku infolinia castorama.

Castorama online

Forma zakupów poprzez telefon castoramy, umożliwia bezpieczny robienie zakupów oraz nabycie potrzebnego towaru bez konieczności odwiedzania sklepu stacjonarnego a przesyłkę można wygodnie odebrać w specjalnym punkcie w castoramie. Dzwonić pod numer infolinii Castorama można zawsze pod numer telefonu. Infolinia castoramy umożliwia poznanie większej ilości szczegółów na temat zamawianych artykułów w internetowym sklepie. 

Castorama z wygodną ratą!

Castorama udostępniła robienie zakupów z karta kredytowa Castorama i spłacanie z niskimi ratami 0% oraz RRSSO 0%. Karta kredytowa Castorama to również możliwość skorzystania z ubezpieczenia, które jest całkowicie dobrowolne. Dedykowanym posiadaczom kart kredytowych castorama oferowana jest także możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia assistance, których szczegóły można poznać wybierając odpowiednią infolinię castoramy.

Dodatkowe usługi Castorama

Castorama online, to możliwość wykonania usług krawieckich, czy możliwość wykonania oprawy w ramy. Odpwoeidnią formą kontaktu z CatoramąPotrzebujesz wykonać serwis swojej kosiarki? Skontaktuj się z wybranym sklepem w Twoim mieście przez numer infolinii castoramy i znajdź dogodny termin wykonania przeglądu. Sprawdź swoją kosiarkę, łańcuch, sprzęt ogrodniczy lub inny sprzęt elektronarzędzi. Sklep Castorama wprowadziła absolutną nowość na rynku i proponuje także swoim klientom doradzenie w kwestii projektowania i urządzanie zabudowy, systemów nawadniania czy obszywania tkanin. Infolinia Castorama online posiada informacje, w jaki sposób istnieje możliwość wykonania usług krawieckich, czy możliwość wykonania oprawy w ramy