Kategoria: Zdrowie i uroda


  Apteka DOZ.pl

  Zyskaj numer bezpłatnej oraz całodobowej infolinii Doz.pl. Natychmiastowa pomoc konsultanta. Konsultacja telefoniczna z farmaceutą dostępna całodobowo.

  AVON infolinia

  Każdy, kto chce sprawdzić, jak działa infolinia Avon, winien skorzystać z dostępnych numerów. Numer avon jest zawsze na stronie. Kontakt z avon zawsze online

  Bruss infolinia

  Telefoniczny kontakt z Laboratorium Medycznym Bruss. Nowe godziny dostępności infolinii Bruss. Pomoc telefoniczna Bruss dla pacjentów. Centrala telefoniczna dostępna pod numerem.

  CMP Infolinia

  Telefoniczna rezerwacja wizyt w Centru Medycznym CMP. Kontakt telefoniczny z konsultantem obsługi klienta. Kontakt przez infolinię telefoniczną lub stronę internetową.

  Diagnostyka infolinia

  Laboratoria Diagnostyka — infolinia. Konsultacja telefoniczna dostępna dzięki Telefonicznej Informacji Pacjent. Infolinia Diagnostyka dostępna pod numerem telefonu.

  Douglas Infolinia

  Infolinia Douglas posiada zespół konsultantów. Numer do Douglas można z łatwością odnaleźć na stornie. Nr tel Douglas jest zawsze dostępny online.

  Enel-Med infolinia

  Aktualny numer infolinii Enel-Med. Pomoc telefoniczna dla pacjentów. Enel-med telefon dostępny na stronie infolinii. Informacje dot. pakietów Enel-Med oraz testów na COVID.

  Infolinia Apteka Gemini

  Infolinia dla klientów Apteki Gemini dostępna pod numerem telefonu w wybranych godzinach. Profesjonalna obsługa klienta, bieżący kontakt z farmaceutą. Darmowe porady farmaceutyczne.

  Infolinia Apteka Słoneczna

  Darmowa infolinia Apteki Słonecznej dla klientów. Uzyskaj telefoniczny kontakt z konsultantem Apteki słonecznej. Zadzwoń na numer Biura Obsługi Klienta.

  Infolinia Bella

  Potrzebny kontakt telefoniczny z biurem obsługi klienta bella? Skorzystaj z infolinii i uzyskaj kontakt z Działem Obsługi Klienta Bella. Możliwość

  Infolinia Hebe

  Aktualne dane kontaktowe Hebe. Kontakt telefoniczny i mailowy z obsługą klienta drogerii Hebe. Opisana procedura zwrotów i reklamacji Hebe. Zyskaj dokładne informacje kontaktowe Hebe.

  Infolinia koronawirus

  Kontakt do bezpłatnej całodobowej infolinii w sprawie koronawirusa Covid-19. Informacja telefoniczna dostępna jest dzięki całodobowej infolinii NFZ. Infolinia o koronawirusie

  Infolinia LEK24

  Konsultanci biura obsługi klienta apteki online LEK24 dostępni na infolinii w wybranych godzinach. Zyskaj numer kontaktowy LEK24 i połącz się z farmaceutą telefonicznie.

  Inglot Infolinia

  Infolinia kontaktowa Inglot dostępna dla klientów. Pomoc konsultantów telefonicznych Inglot na infolinii. Adres mailowy Inglot dostępny na stronie infolinii. Telefoniczna infolinia Inglot.

  Luxmed infolinia

  Luxmed kontakt telefoniczny z konsultantem. Numery telefonu do poszczególnych działów Luxmed, numery dokładnie opisane na stronie infolinii. Infolinia luxmed godziny.

  Medicover Infolinia

  Aktualny numer kontaktowy infolinii Medicover. Kontakt telefoniczny z konsultantem Medicover. Numer całodobowej infolinii Medicover 24h. Pomoc telefoniczna na infolinii Medicover.

  NFZ infolinia

  Infolinia kontaktowe NFZ. Telefoniczna Informacja Pacjenta dostępna na stronie infolinii. Kontakt z Rzecznikiem Praw Pacjenta. Bezpłatna infolinia TIP. Połączenie telefoniczne z konsultantem.

  POLMED infolinia

  Infolinia POLMED dostępna jest pod numerem 58 775 95 99 oraz 801 033 200. Całodobowa infolinia medyczna POLMED. Dane kontaktowe POLMED dostępne na stronie infolinii.

  Polpharma infolinia

  Aktualne informacje kontaktowe Polpharma. Oddziały Polpharma w Polsce, adresy, numery kontaktowe. Pomoc telefoniczna konsultanta Biura Obsługi Klienta Polpharma Polska.

  Prudential infolinia

  Kontakt przez telefon Prudential zwiększa szanse na najlepsze oferty. Kontakt z rudential jest możliwy w podanych na stronie godzinach. Nr Prudential to 9 cyfr

  Rossmann Infolinia

  Infolinia Rossmann to gwarancja najwyższego standardu obsługi klienta. Wybierając numer do Rossmann, można się o tym przekonać. Kontakt do romsnan jest on-line

  ŚLA infolinia

  Numer SLA znajduje się internetowym katalogu online. Kontakt z Laboratorium analitycznym SLA zapewnia call center. Telefon do sla daje możliwość upewnienia się

  Szczepienia infolinia Covid

  Infolinia na szczepienia jest dostępna online NFZ! Aby połączyć się przez telefon na szczepienia nfz, wystarczy wybrać właściwy numer. Infolinia szczepimy się

  Vision Express infolinia

  Połączenie się z infolinią Vision Express daje ogrom możliwości. Telefon do vision express to sposób na uzyskanie informacji. Nr Vision Express jest z 9 cyfr

  Zdrofit infolinia

  Telefon kontaktowy Zdrofit dostępny na stronie infolinii. Aktualne dane kontaktowe dla zainteresowanych ofertą Zdrofit. Pomoc telefoniczna konsultantów na infolinii Zdrofit.

  Ziko infolinia

  Infolinia Ziko apteka dostępna telefonicznie. Kontakt telefoniczny z Ziko Apteka na stronie infolinii. Aktualne dane kontaktowe Ziko apteka. Pomoc konsultantów BOK Ziko w razie problemów.

  Znany Lekarz infolinia

  Numer Znany lekarz obsługuje bok. Infolinia Znany serwis jest w zarządzaniu ekspertów call center. Nr znany lekarz to kilka cyfr. Nr Znany lekarz to 9 cyfr.