Inglot Infolinia | Telefon, numer, kontakt, numer, dane kontaktowe


Inglot Infolinia


Kategoria: zdrowie i uroda

Infolinia kontaktowa Inglot dostępna dla klientów. Pomoc konsultantów telefonicznych Inglot na infolinii. Adres mailowy Inglot dostępny na stronie infolinii. Telefoniczna infolinia Inglot.

Infolinia Inglot

Infolinia kontaktowa Inglot realizowana jest wyłącznie w formie elektronicznej. Na stronie internetowej Inglot znajduje się formularz kontaktowy dla klientów. Wszystkie pytania zadane w formularzu kierowane są do Działu Obsługi Klienta Inglot.

Korzystając z formularza, wystarczy wpisać numer zamówienia, kontaktowy adres e-mail treść wiadomości oraz pliki, które pozwolą łatwiej zobrazować problem/pytanie.

Kolejną formą infolinii Inglot jest czat na żywo z konsultantem Biura Obsługi Klienta. Konsultanci BOK błyskawicznie odpowiadają na pytania klientów.

Inglot adres

INGLOT SP. Z O.O.
ul. Lwowska 154, 37-700 Przemyśl

Inglot Kontakt

Kontakt ze sklepem Inglot można uzyskać nie tylko poprzez formularz kontaktowy, ale również bezpośrednio pod adresem mailowym: [email protected].

Inglot Reklamacje

Reklamacje wadliwego produktu zakupionego w sklepie Inglot można dokonać poprzez pocztę na adres Inglot Sp. z o.o. ul. Lwowska 154, 37–700 Przemyśl. Reklamacje są rozpatrywane w terminie 14 dni od otrzymania przez sklep wniosku o reklamacje.

Jeżeli wadliwy produkt został zakupiony w jednym ze stoisk stacjonarnych Inglot, reklamacja może również zostać złożona stacjonarnie.

Liczba wyświetleń: 1732