Luxmed infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Luxmed infolinia


Kategoria: zdrowie i uroda

Luxmed kontakt telefoniczny. Telefon Luxmed, numery kontaktowe na stronie infolinii. Infolinia luxmed godziny. Luxmed kontakt infolinia pod numerem 22 33 22 888.

Grupa LUX MED jest jedną z największych organizacji świadczących prywatną opiekę zdrowotną w Polsce. Powstała w 2007 roku, po połączeniu kilku podmiotów leczniczych – CM LIM, LUX MED, Medycyna Rodzinna i PROMEDIS. Luxmed sukcesywnie poszerza swoją ofertę o specjalistyczne placówki z nowymi usługami – od taniej rehabilitacji ruchowej i opieki stomatologicznej po medycynę estetyczną i kompleksową opiekę nad osobami starszymi. LUX MED jest najbardziej rozpoznawalną marką prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Organizacja składa się z 5 centralnych jednostek operacyjnych (Luxmed Warszawa, Luxmed Katowice, Luxmed Kraków, Luxmed Wrocław i Luxmed Poznań). Oczywiście są to największe siedziby Luxmed w Polsce. Poza tymi miastami dostępne są również ośrodki prywatnej opieki zdrowotnej Luxmed w miastach takich jak Rzeszów, Lublin, Gdańsk czy Gdynia. Dodatkowo Luxmed świadczy usługi w mniejszych miejscowościach w przychodniach, z którymi mają podpisaną odpowiednią umowę. Dokładna lista placówek Luxmed dostępna jest na stronie.

Luxmed kontakt

Chcąc skontaktować się z Luxmed, należy wybrać odpowiedni telefon Luxmed. Istnieje również możliwość kontaktu bezpośrednio z wybraną przychodnia Luxmed na terenie Polski. Lux med kontakt z pacjentami oraz osobami zainteresowanymi zakupem obsługuje telefonicznie. Aby skontaktować się z obsługą klienta Luxmed, należy wybrać odpowiedni numer kontaktowy. Kontakt Luxmed jest bardziej komfortowy dla zalogowanych użytkowników. Logowanie do portalu pacjenta Luxmed umożliwia szybkie rezerwacje wizyt, korzystanie z konsultacji oraz inne. Warto wiedzieć, że centrum medyczne luxmed kontakt telefoniczny udostępnia pod wieloma numerami kontaktowymi.

Jak skontaktować się z Luxmed? Grupa Luxmed kontakt swoim pacjentom umożliwia telefonicznie pod numerem infolinii (22) 339 37 33. Ten kanał kontaktu jest jednym z najpopularniejszych. Przed skontaktowaniem się z Luxmed warto jednak wiedzieć, że usługodawca, aby przyśpieszyć proces odpowiadania na pytania czy rozwiązywania problemów przygotował sekcje najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami. Przed podjęciem decyzji o bezpośrednim kontakcie z Luxmed, zaleca się zapoznanie się z zestawieniem, aby znaleźć potrzebne informacje. Jeśli jednak kontakt z Luxmed nadal jest potrzebny, konsultanci infolinii służą potrzebnym wsparciem. Luxmed kontakt udostępnia również w formie mailowej dla osób, które preferują komunikację online.

Luxmed kontakt infolinia – sprzedaż abonamentów

Dla osób zainteresowanych zakupem pakietu Luxmed dostępna jest telefoniczna infolinia Luxmed pod numerem (22) 339 37 33. Należy wiedzieć, że Luxmed kontakt infolinia w sprawie zakupu jest realizowana nie tylko przez telefon, ale również mailowo pod adresem [email protected]. Połączenia telefoniczne kierowane na podany numer są obsługiwane w wybranych godzinach. Luxmed infolinia kontakt prowadzi przez telefon oraz mailowo. Obsługa połączeń telefonicznych na wskazany numer jest dostępna w określonych godzinach, rozpoczynając od 8:30 i trwając do godziny 19:00. Jest to istotna informacja dla potencjalnych klientów, aby mogli dostosować swoje próby kontaktu do dostępności infolinii.

Warto podkreślić, że Luxmed zdaje sobie sprawę ze zróżnicowanych preferencji komunikacyjnych klientów, dlatego infolinia jest dostępna nie tylko telefonicznie, ale również drogą mailową. Możliwość skorzystania z obu tych kanałów sprawia, że wszyscy zainteresowani mają swobodę wyboru formy kontaktu, która najlepiej odpowiada ich potrzebom i preferencjom. Dzięki tej elastyczności Luxmed stawia na dostępność i łatwość komunikacji, co z pewnością wpływa na zadowolenie klientów.

Luxmed infolinia godziny

Godziny obsługi infolinii Luxmed różnią się w zależności od wybranego działu kontaktu. Pod każdym numerem telefonu infolinii Luxmed dostępne są aktualne godziny pracy konsultantów telefonicznych Luxmed. Numer telefonu dla każdego działu oraz odpowiadające mu godziny obsługi są dostępne poniżej oraz mogą być uzyskane poprzez kontakt bezpośredni z infolinią Luxmed. Otrzymane informacje pozwalają na skorzystanie z usług infolinii Luxmed w dogodny dla klienta sposób, dostosowany do specyfiki danego działu i dostępności konsultantów.

Adres Luxmed

Adres Luxmed znajdujący się przy Postępu 21C, 02-676 Warszawa, to siedziba główna firmy, a nie adres placówki medycznej. Podany adres Luxmed, stanowi miejsce na który można kierować korespondencję pocztową. Warto jednak zaznaczyć, że nie jest to miejsce, gdzie przyjmuje się klientów ani pacjentów. Luxmed zachęca do korzystania z elektronicznych form kontaktu, takich jak infolinia Luxmed czy kanały komunikacji online, ze względu na ich szybkość i wygodę. Mimo że adres Luxmed jest dostępny dla korespondencji tradycyjnej, nie jest przeznaczony do bezpośredniego kontaktu z klientami w celach medycznych. W przypadku potrzeby kontaktu z konkretną placówką medyczną lub umówienia wizyty zaleca się korzystanie z dedykowanych numerów telefonów lub innych środków kontaktu dostępnych dla danej przychodni. Dzięki temu pacjenci mogą efektywnie skomunikować się z obsługą medyczną Luxmed.

Adres: Postępu 21C, 02-676 Warszawa

Lux Med Warszawa infolinia – numery kontaktowe luxmed dostępne są poniżej do każdego z działów obsługiwanych przez przychodnie.

Całodobowa infolinia Luxmed – pomoc w nagłych przypadkach

Całodobowa pomoc medyczna Luxmed stanowi istotny element wsparcia zdrowotnego, a jedną z form tej obsługi jest infolinia telefoniczna. W razie potrzeby nagłego kontaktu z lekarzem zawsze zaleca się skorzystanie z infolinii Luxmed, której numer to 22 322 9999. Telefoniczna pomoc lekarska jest dostępna bez przerwy, co oznacza, że specjaliści są gotowi udzielić wsparcia o każdej porze dnia i nocy. Warto pamiętać, że występują pewne ograniczenia. Jeżeli chodzi o przyjazd karetki Luxmed to jest to możliwe jedynie w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Jednak warto podkreślić, że całodobowa telefoniczna pomoc medyczna Luxmed na numerze infolinii 22 322 9999 jest dostępna dla klientów z całej Polski. Jest to numer awaryjny, który należy wykorzystywać jedynie w sytuacjach wymagających natychmiastowej konsultacji z lekarzem lub pielęgniarką.

Dzięki temu numerowi, pacjenci z różnych regionów Polski mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy medycznej bez konieczności fizycznego odwiedzania placówki medycznej. Całodobowa dostępność telefonicznej pomocy medycznej pozwala na szybkie uzyskanie wskazówek dotyczących postępowania w sytuacjach nagłych, co może być szczególnie istotne w przypadku pilnych konsultacji zdrowotnych. Warto jednak pamiętać, że korzystanie z numeru awaryjnego powinno ograniczać się wyłącznie do sytuacji pilnych i wymagających natychmiastowej interwencji medycznej.

Luxmed telefon infolinia: 22 322 9999

W razie potrzeby nagłego kontaktu z lekarzem zaleca się zadzwonić na infolinie Luxmed. Telefoniczna pomoc lekarska dostępna całodobowo na infolinii Luxmed. Oczywiście przychodnia luxmed kontakt centrala działa również w nagłych przypadkach takich jak pilne wezwanie karetki czy opieki domowej.

Infolinia Lux Med

Luxmed infolinia, dostępna pod numerem telefonu 22 33 22 888, stanowi skuteczny środek komunikacji dla klientów poszukujących informacji medycznych oraz wsparcia ze strony specjalistów Luxmed. W celu zwiększenia dostępności dla użytkowników, Luxmed zorganizował konkretne godziny funkcjonowania infolinii.

Luxmed infolinia numer telefonu: 22 33 22 888

Warto zaznaczyć, że infolinia Luxmed działa jedynie w podanych godzinach, co jest ważnym elementem dla osób planujących kontakt z konsultantem. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy poza standardowym czasem funkcjonowania infolinii, Luxmed oferuje również usługę infolinii 24h. Jeśli sytuacja wymaga natychmiastowej konsultacji, a godziny obsługi standardowej infolinii są już zakończone, Luxmed zapewnia możliwość całodobowego kontaktu z konsultantem poprzez infolinię 24h. To rozszerzenie dostępności stanowi ważny element dbałości o potrzeby klientów, umożliwiając im uzyskanie wsparcia w sytuacjach pilnych o każdej porze dnia i nocy. Numer infolinii 22 33 22 888 jest kluczowym punktem kontaktu dla tych, którzy poszukują rzetelnych informacji medycznych oraz profesjonalnego wsparcia ze strony Luxmed.

Lux med infolinia godziny

Oferowana przez Lux Med infolinia medyczna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-22:00, w soboty i niedziele od 7:00 do 21:00. Infolinia Luxmed pod numerem 22 33 22 888 działa jedynie w podanych godzinach. Chcąc uzyskać całodobowy kontakt z konsultantem należy skorzystać z usługi Luxmed infolinia 24h.

Luxmed infolinia VIP

Infolinia VIP Luxmed została specjalnie uruchomiona, z myślą o klientach korporacyjnych Luxmed, aby zapewnić im wyjątkową jakość obsługi oraz natychmiastowy dostęp do potrzebnych informacji medycznych. Numer telefonu do infolinii Luxmed dla klientów korporacyjnych to 22 33 22 888, stanowiąc dedykowany kanał kontaktu dla tej grupy klientów. Luxmed infolinia VIP została zaprojektowana z myślą o efektywnym i błyskawicznym udzielaniu informacji medycznych dla klientów korporacyjnych. Dedykowany numer telefonu Luxmed umożliwia klientom korporacyjnym uzyskanie profesjonalnego wsparcia oraz bieżących informacji związanych z usługami medycznymi dostępnymi w ramach ich pakietów korporacyjnych.

Infolinia Luxmed VIP: 22 33 22 888

Uruchomienie dedykowanej infolinii VIP dla klientów korporacyjnych to innowacyjny krok Luxmed, który ma na celu dostosowanie się do specyficznych potrzeb tej grupy klientów oraz zapewnienie im najwyższej jakości obsługi medycznej i informacyjnej. Numer telefonu 22 33 22 888 stanowi kluczowy punkt kontaktu dla przedstawicieli firm korzystających z usług Luxmed.

Luxmed infolinia stomatologia

Stomatologiczna infolinia Luxmed dostępna pod numerem telefonu 22 46 00 700, stanowi dedykowany kanał kontaktu dla klientów poszukujących wsparcia w zakresie stomatologii. Infrastruktura tej infolinii została zoptymalizowana, aby zapewnić szybki dostęp do informacji oraz pomocy w nagłych przypadkach problemów w jamie ustnej.

Telefon: 22 46 00 700

Kontakt z infolinią stomatologii Luxmed jest możliwy w wyznaczone dni oraz godziny, co umożliwia efektywne rozwiązywanie problemów pacjentów związanych z obszarem stomatologii. Numer telefonu Luxmed stomatologia 22 46 00 700 stanowi kluczowy punkt kontaktowy dla tych, którzy poszukują profesjonalnej pomocy i porady stomatologicznej. Kontakt z tą infolinią możliwy jest od poniedziałku do piątku między 7:00 a 19:00, w soboty od 8:00 do 15:00. Luxmed infolinia, telefon działu stomatologii pomaga w nagłych przypadkach problemów w jamie ustnej.

Badania Medycyny Pracy – Luxmed

Numer telefonu 22 33 81 666 to dedykowany kontakt, który umożliwia uzyskanie aktualnych informacji związanych z badaniami medycyny pracy w przychodni Luxmed. Przez ten numer, pacjenci mają także możliwość umawiania się na wizyty badań medycyny pracy za pośrednictwem rozmowy telefonicznej. Korzystanie z numeru telefonu 22 33 81 666 jest efektywnym i wygodnym sposobem na uzyskanie niezbędnych informacji oraz umówienie się na badania medycyny pracy. To dedykowany kanał kontaktowy, który wspomaga pacjentów w procesie organizacji badań oraz zapewnia dostęp do potrzebnych informacji z zakresu medycyny pracy oferowanej przez Luxmed.

Telefon: 22 33 81 666

Uzyskaj aktualne informacje dotyczące badań medycyny pracy w przychodni Luxmed. Umawianie na wizyty badań medycyny pracy telefonicznie. Linia jest aktywna od 7:00 do 19:00.

Lux Med rehabilitacja infolinia

Infolinia Lux Med Rehabilitacja, dostępna pod numerem telefonu 22 434 48 48, stanowi dedykowany środek kontaktu dla pacjentów poszukujących informacji oraz umawiających się na wizyty związane z rehabilitacją. Numer ten umożliwia efektywny kontakt w sprawach związanych z rehabilitacją oferowaną przez Luxmed. Konsultanci infolinii pomagają pacjentom w procesie umawiania się na wizyty związane z rehabilitacją, dostosowując się do indywidualnych potrzeb. Klienci mogą uzyskać aktualne informacje dotyczące rodzajów świadczonych usług rehabilitacyjnych, specjalistów oraz dostępności terminów. Infolinia Luxmed rehabilitacje służy także pomocą w wyborze odpowiedniego specjalisty ds. rehabilitacji, dostarczając informacji na temat kompetencji i dostępności lekarzy.

Telefon: 22 434 48 48

Połączenia na infolinię Luxmed w sprawie umawiania wizyt rehabilitacji są odbierane od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-19:00.

Rezonans magnetyczny i tomografia komputerowa LUX MED telefon

Rezonans Magnetyczny i Tomografia Komputerowa to zaawansowane techniki diagnostyczne, które Lux Med oferuje w ramach swojej szerokiej gamy usług medycznych. Aby umówić się na jedną z tych usług, zaleca się skorzystanie z dedykowanego numeru telefonu infolinii Lux Med, który to numer to 22 880 90 80.

Telefon: 22 880 90 80

Zaleca się skorzystanie z infolinii Luxmed, aby zapewnić sobie łatwy dostęp do badań rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej, a także uzyskać wsparcie w wyborze najlepszej lokalizacji i terminu. Numer telefonu 22 880 90 80 to kluczowy punkt kontaktu dla tych, którzy planują skorzystanie z zaawansowanych badań diagnostycznych oferowanych przez Lux Med.

Mammografia infolinia Luxmed

Sieć Luxmed kontakt telefoniczny w sprawie mammografii obsługuje pod numerem 58 66 62 444. Numer jest aktywny dla osób zainteresowanych od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. Dodatkowo w soboty od 9:00 do 15:00.

Luxmed numer telefonu mammografia: 58 66 62 444

PROFEMED

Telefon: 22 33 22 844
Linia aktywna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00.

Infolinia Szpital Puławska Luxmed

Telefon: 22 469 12 29
Infolinia działa od 8:00 do 20:00.

Infolinia poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia

Telefon: 22 338 16 11
Infolinia działa w dni powszednie od 8:00 do 20:00, w soboty od 8:00 do 14:00.

Luxmed Warszawa infolinia

Kontakt telefoniczny z luxmed infolinia Warszawa dostępny jest po sprawdzeniu odpowiednich numerów kontaktowych. W Warszawie znajduje się ok. 30 placówek własnych LuxMed oraz ok. 20 placówek współpracujących. Aby uzyskać kontakt do każdej z nich, warto sprawdzić dane kontaktowe podane na stronie Luxmed. Jako Luxmed Warszawa infolinia można traktować główny numer kontaktowy do Centrum Obsługi Klienta Luxmed lub numer telefonu konkretnej placówki medycznej.

Instytucja Luxmed Warszawa kontakt prowadzi telefonicznie. Niektóre z oddziałów obsługują również pocztę elektroniczną. Oczywiście zapytania przez telefon są realizowane w szybszym tempie w porównaniu do tych przesyłanych pocztą elektroniczną.

Sprawa dotycząca numerów kontaktowych do Luxmed prezentuje się analogicznie w każdym mieście. Podobnie Luxmed Wrocław infolinia dostępna jest po wcześniejszym sprawdzeniu numerów kontaktowych do poszczególnych placówek.

Luxmed rejestracja telefon

Chcąc dokonać rejestracji na wizytę lekarską, warto skorzystać z infolinii Luxmed. Prowadzona w sieci przychodni i szpital Luxmed rejestracja telefoniczna umożliwia interesantom wybór dogodnego dnia i godziny wizyty. Pod numerem 22 33 22 888 można dokonać rejestracji w wybranej przychodni. Istnieje również możliwość rejestracji poprzez komunikator e-center Luxmed.

Liczba wyświetleń: 9726


Czy infolinia LUX MED jest całodobowa?

Pacjenci korzystający z usług przychodni sieci Luxmed, mogą korzystać z infolinii całodobowo. Luxmed infolinia 24h funkcjonuje pod numerem 22 33 22 888. Jest to Telefoniczna Informacja Medyczna. 

Luxmed jak sprawdzić swój pakiet?

Aby sprawdzić, czy pacjent kwalifikuje się do otrzymania konkretnego świadczenia, często klienci Luxmed potrzebują sprawdzić swój pakiet. Klienci LUX MED mają możliwość sprawdzenia swojego pakietu opieki medycznej oraz dostępnych klinik na stronie. Identyfikacja i weryfikacja pokrycia medycznego w przychodniach odbywa się online. W krótkim czasie około 20-30 sekund przychodnia może sprawdzić, czy dana osoba jest pacjentem Luxmed i jakie są jej uprawnienia w ramach pakietu medycznego.

Ile się czeka na wynik cytologii luxmed?

Aby sprawdzić, jak długo trzeba czekać na wynik cytologii Luxmed, należy kliknąć łącze "Historia" na ekranie "Cytologia – rozszerzona", następnie opcję "ZMIEŃ WYNIK" i kliknąć przycisk "Zweryfikuj wynik cytologii". Zazwyczaj wynik cytologii Luxmed jest dostępny po około 2-3 tygodniach od pobrania wymazu.

Pakiet luxmed co obejmuje?

Pakiet standardowy Luxmed obejmuje konsultacje u lekarzy specjalistów z zakresu alergologii, chirurgii ogólnej, diabetologii, ginekologii, laryngologii, nefrologii, neurologii, okulistyki, pulmonologii, reumatologii i urologii. Warto wiedzieć, że Luxmed oferuje wiele różnych pakietów w tym pakiet rodzinny Luxmed, czy pakiet Premium.