Luxmed infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Luxmed infolinia


Kategoria: zdrowie i uroda

Luxmed kontakt telefoniczny. Telefon Luxmed, numery kontaktowe na stronie infolinii. Infolinia luxmed godziny. Luxmed kontakt infolinia pod numerem 22 33 22 888.

Grupa LUX MED jest jedną z największych organizacji świadczących prywatną opiekę zdrowotną w Polsce. Powstała w 2007 roku, po połączeniu kilku podmiotów leczniczych – CM LIM, LUX MED, Medycyna Rodzinna i PROMEDIS. Luxmed sukcesywnie poszerza swoją ofertę o specjalistyczne placówki z nowymi usługami – od taniej rehabilitacji ruchowej i opieki stomatologicznej po medycynę estetyczną i kompleksową opiekę nad osobami starszymi. LUX MED jest najbardziej rozpoznawalną marką prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Organizacja składa się z 5 centralnych jednostek operacyjnych (Luxmed Warszawa, Luxmed Katowice, Luxmed Kraków, Luxmed Wrocław i Luxmed Poznań). Oczywiście są to największe siedziby Luxmed w Polsce. Poza tymi miastami dostępne są również ośrodki prywatnej opieki zdrowotnej Luxmed w miastach takich jak Rzeszów, Lublin, Gdańsk czy Gdynia. Dodatkowo Luxmed świadczy usługi w mniejszych miejscowościach w przychodniach, z którymi mają podpisaną odpowiednią umowę. Dokładna lista placówek Luxmed dostępna jest na stronie.

Luxmed kontakt

Chcąc skontaktować się z Luxmed, należy wybrać odpowiedni telefon Luxmed. Istnieje również możliwość kontaktu bezpośrednio z wybraną przychodnia Luxmed na terenie Polski.

Lux med kontakt z pacjentami oraz osobami zainteresowanymi zakupem obsługuje telefonicznie. Aby skontaktować się z obsługą klienta Luxmed, należy wybrać odpowiedni numer kontaktowy. Kontakt Luxmed jest bardziej komfortowy dla zalogowanych użytkowników. Logowanie do portalu pacjenta Luxmed umożliwia szybkie rezerwacje wizyt, korzystanie z konsultacji oraz inne. Warto wiedzieć, że centrum medyczne luxmed kontakt telefoniczny udostępnia pod wieloma numerami kontaktowymi.

Luxmed kontakt infolinia – sprzedaż abonamentów

Dla osób zainteresowanych zakupem pakietu Luxmed dostępna jest telefoniczna infolinia Luxmed pod numerem (22) 339 37 33. Należy wiedzieć, że Luxmed kontakt infolinia jest realizowana nie tylko przez telefon, ale również mailowo pod adresem [email protected]. Połączenia telefoniczne kierowane na podany numer są obsługiwane od 8:30 do 19:00. Luxmed infolinia kontakt realizowany przez telefon oraz mailowo.

Luxmed infolinia godziny

Godziny obsługiwania infolinii Luxmed różnią się w zależności od wybranego działu kontaktu. Pod każdym numerem telefonu infolinii Luxmed dostępne są aktualne godziny pracy konsultantów telefonicznych Luxmed. Oczywiście każdy z telefonów Luxmed dostępny jest poniżej wraz go godzinami obsługi.

Adres Luxmed

Postępu 21C, 02-676 Warszawa
Lux med Warszawa infolinia — numery kontaktowe luxmed dostępne są poniżej do każdego z działów obsługiwanych przez przychodnie.

Całodobowa pomoc medyczna Luxmed

Luxmed telefon infolinia: 22 322 9999

W razie potrzeby nagłego kontaktu z lekarzem zaleca się zadzwonić na infolinie Luxmed. Telefoniczna pomoc lekarska dostępna całodobowo na infolinii Luxmed. Oczywiście przychodnia luxmed kontakt centrala działa również w nagłych przypadkach takich jak pilne wezwanie karetki czy opieki domowej.

Infolinia Lux med

Luxmed infolinia numer telefonu: 22 33 22 888

lux med infolinia godziny

Lux med infolinia medyczna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-22:00, w soboty i niedziele od 7:00 do 21:00. Infolinia Luxmed pod numerem 22 33 22 888 działa jedynie w podanych godzinach. Chcąc uzyskać całodobowy kontakt z konsultantem należy skorzystać z usługi Luxmed infolinia 24h.

luxmed infolinia vip

Infolinia vip została uruchomiona dla klientów korporacyjnych Luxmed. Infolinia luxmed telefon dla klientów korporacyjnych: 22 33 22 888.

Luxmed infolinia stomatologia

Telefon: 22 46 00 700
Kontakt z tą infolinią możliwy jest od poniedziałku do piątku między 7:00 a 19:00, w soboty od 8:00 do 15:00. Luxmed infolinia, telefon działu stomatologii pomaga w nagłych przypadkach problemów w jamie ustnej.

Badania Medycyny Pracy – Luxmed

Telefon: 22 33 81 666
Uzyskaj aktualne informacje dotyczące badań medycyny pracy w przychodni Luxmed. Umawianie na wizyty badań medycyny pracy telefonicznie. Linia jest aktywna od 7:00 do 19:00.

lux med rehabilitacja infolinia

Telefon: 22 434 48 48
Połączenia na infolinię Luxmed w sprawie umawiania wizyt rehabilitacji są odbierane od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-19:00.

Rezonans magnetyczny i tomografia komputerowa LUX MED telefon

Telefon: 22 880 90 80
Aby umówić się na jedną z podanych usług, zaleca się kontakt z infolinią Luxmed. Konsultanci pomagają wybrać najlepszą lokalizację i termin.

Mammografia infolinia Luxmed

Sieć Luxmed kontakt telefoniczny w sprawie mammografii obsługuje pod numerem 58 66 62 444. Numer jest aktywny dla osób zainteresowanych od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. Dodatkowo w soboty od 9:00 do 15:00.

Luxmed numer telefonu mammografia: 58 66 62 444

PROFEMED

Telefon: 22 33 22 844
Linia aktywna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00.

Infolinia Szpital Puławska Luxmed

Telefon: 22 469 12 29
Infolinia działa od 8:00 do 20:00.

Infolinia poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia

Telefon: 22 338 16 11
Infolinia działa w dni powszednie od 8:00 do 20:00, w soboty od 8:00 do 14:00.

Luxmed Warszawa infolinia

Kontakt telefoniczny z luxmed infolinia Warszawa dostępny jest po sprawdzeniu odpowiednich numerów kontaktowych. W Warszawie znajduje się ok. 30 placówek własnych LuxMed oraz ok. 20 placówek współpracujących. Aby uzyskać kontakt do każdej z nich, warto sprawdzić dane kontaktowe podane na stronie Luxmed. Jako Luxmed Warszawa infolinia można traktować główny numer kontaktowy do Centrum Obsługi Klienta Luxmed lub numer telefonu konkretnej placówki medycznej.

Instytucja Luxmed Warszawa kontakt prowadzi telefonicznie. Niektóre z oddziałów obsługują również pocztę elektroniczną. Oczywiście zapytania przez telefon są realizowane w szybszym tempie w porównaniu do tych przesyłanych pocztą elektroniczną.

Sprawa dotycząca numerów kontaktowych do Luxmed prezentuje się analogicznie w każdym mieście. Podobnie Luxmed Wrocław infolinia dostępna jest po wcześniejszym sprawdzeniu numerów kontaktowych do poszczególnych placówek.

Luxmed rejestracja telefon

Chcąc dokonać rejestracji na wizytę lekarską, warto skorzystać z infolinii Luxmed. Prowadzona w sieci przychodni i szpital Luxmed rejestracja telefoniczna umożliwia interesantom wybór dogodnego dnia i godziny wizyty. Pod numerem 22 33 22 888 można dokonać rejestracji w wybranej przychodni. Istnieje również możliwość rejestracji poprzez komunikator e-center Luxmed.

Liczba wyświetleń: 8330


Czy infolinia LUX MED jest całodobowa?

Pacjenci korzystający z usług przychodni sieci Luxmed, mogą korzystać z infolinii całodobowo. Luxmed infolinia 24h funkcjonuje pod numerem 22 33 22 888. Jest to Telefoniczna Informacja Medyczna. 

Luxmed jak sprawdzić swój pakiet?

Aby sprawdzić, czy pacjent kwalifikuje się do otrzymania konkretnego świadczenia, często klienci Luxmed potrzebują sprawdzić swój pakiet. Klienci LUX MED mają możliwość sprawdzenia swojego pakietu opieki medycznej oraz dostępnych klinik na stronie. Identyfikacja i weryfikacja pokrycia medycznego w przychodniach odbywa się online. W krótkim czasie około 20-30 sekund przychodnia może sprawdzić, czy dana osoba jest pacjentem Luxmed i jakie są jej uprawnienia w ramach pakietu medycznego.

Ile się czeka na wynik cytologii luxmed?

Aby sprawdzić, jak długo trzeba czekać na wynik cytologii Luxmed, należy kliknąć łącze "Historia" na ekranie "Cytologia – rozszerzona", następnie opcję "ZMIEŃ WYNIK" i kliknąć przycisk "Zweryfikuj wynik cytologii". Zazwyczaj wynik cytologii Luxmed jest dostępny po około 2-3 tygodniach od pobrania wymazu.

Pakiet luxmed co obejmuje?

Pakiet standardowy Luxmed obejmuje konsultacje u lekarzy specjalistów z zakresu alergologii, chirurgii ogólnej, diabetologii, ginekologii, laryngologii, nefrologii, neurologii, okulistyki, pulmonologii, reumatologii i urologii. Warto wiedzieć, że Luxmed oferuje wiele różnych pakietów w tym pakiet rodzinny Luxmed, czy pakiet Premium.