Apteka Gemini infolinia | telefon, kontakt, e-mail, numer, informacje dodatkowe


Apteka Gemini infolinia


Kategoria: zdrowie i uroda

Infolinia Apteki Gemini dostępna pod numerem telefonu w wybranych godzinach. Obsługa klienta, bieżący kontakt z farmaceutą Apteka Gemini. Darmowe porady farmaceutyczne.

Infolinia Apteka Gemini

Aby skontaktować się z Apteką Gemini w łatwy sposób, warto skorzystać z infolinii. Aktualnie infolinia Apteka Gemini funkcjonuje pod numerem +48 58 600 80 88. Numer obsługiwany jest od poniedziałku do soboty.

Telefon: +48 58 600 80 88

Apteka Gemini kontakt

E-mail: [email protected]

Infolinia Apteka Gemini czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 20:00,  w sobotę 8:00-16:00, niedziela nieczynne. Reklamacje dotyczące zamówień rozpatrywane są pod adresem e-mail: [email protected]

Apteka Gemini oferuje również bezpłatną konsultację z farmaceutą. Aby uzyskać kontakt z konsultantem, należy wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie. Po uzupełnieniu danych oraz opisaniu pytania zostaniemy połączeni z konsultantem obsługi klienta. Jako kolejne udogodnienie na stronie Apteki Gemini znajduje się sekcja najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. Po przeglądnięciu podanej sekcji może okazać się, że kontakt Apteka Gemini nie jest już konieczny.

Liczba wyświetleń: 7862