Rossmann Infolinia | Telefon, numer, kontakt, adres, informacje dodatkowe


Rossmann Infolinia


Kategoria: zdrowie i uroda

Infolinia Rossmann to gwarancja najwyższego standardu obsługi klienta. Wybierając numer do Rossmann, można się o tym przekonać. Kontakt do romsnan jest on-line

Chcąc porozmawiać z konsultantem infolinii Rossmann, pożądane byłoby wybranie jednego z telefonów sklepu. Infolinia Rossmann jest czynna w podanych niżej godzinach. Ułatwiony kontakt z Rossmann to zasługa pracowników bok. Kontakt do sklepu Rossmann to nie tylko numer telefonu, ale także możliwość skorzystania ze skrzynki pocztowej email Rossmann.

Biuro Obsługi Klienta Rossmann

tel: +48 42 61 39 700 - Biuro Obsługi Klienta; informacje o danych osobowych
tel: +48 42 61 39 100 - Rossmann Supermarkety Drogeryjne
Polska Sp. z o.o.

Koszt połączenia jak za regularne połączenie według taryfy operatora
Dostępność poszczególnych komórek:
Serwis Reklamacyjny
(poniedziałek-piątek 10:17) 
Sekcja Obsługi Klienta Drogerii Stacjonarnych
(poniedziałek-piątek 10 : 17) 
Sekcja Obsługi Klienta Drogerii Internetowej
(poniedziałek-piątek 10 : 19; sobota 10 : 17) 


fax: +48 42/61 39 999
e-mail: [email protected] 

 

Liczba wyświetleń: 3059


Najlepsze produkty pod infolinią Rossmann

W razie chęci dokonania zwrotu zamówionego towaru w sklepie Rossmann konieczne będzie wybranie numeru do Rossmann. W celu otrzymania zwrotu pieniędzy za zwrócony towar, potrzebne będzie uzyskanie kontaktu z Rossmann. Podczas zaistnienia sytuacji kiedy zamówienie dostało niekompletne lub uszkodzone, należy w  pierwszej kolejności poinformować pracownika infolinii Rossmann. Danie znać konsultantowi na infolinii Rossmann, pozwoli uzyskać potrzebna pomoc zakupionych produktów. Wieloletnie doświadczenie pracowników w obsłudze klienta jest gwarancją satysfakcji dla obu stron. Pracownik infolinii Rossmann przedstawi potrzebne kroki, które należy podjąć, by ostatecznie rozwiązać kwestię wadliwych produktów. Konsultanci są gotowi na zapytania klientów, odnośnie aktualnej oferty i promocji. Konsultant pomoże również przejść przez wszystkie formalności związane ze zwrotem niechcianych produktów. Numer Rossmann posłuży również każdemu, kto chce zapytać o dostępne metody płatności, sposoby dostawy i wiele innych szczegółów związanych z zakupami on-line.

Obsługa klientów pod numerem telefonu Rossmann

Rozmowa z pracownikiem infolinii Rossmann to sama przyjemność. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdej sprawy powoduje wysokie zaufanie do pracowników tej infolinii. Liczne korzyści płynące z tej formy komunikacji zachęcają do korzystania z usług zawsze, gdy pojawia się jakiś problem. Na taką ewentualność pracownicy infolinii Rossmann również są przygotowani. Pracownicy infolinii Rossmann pomogą zaktualizować aplikację do najnowszej wersji i rozwiązać wiele innych skomplikowanych zawiłości, aby każdy klient mógł cieszyć się korzyściami płynącymi z korzystania z aplikacji w każdym momencie. Często zadawane pytania dotyczą również kwestii niezwiązanych bezpośrednio z siecią sklepów Rossmann, jednak pojawiają się na tyle często, że również na nie można oczekiwać odpowiedzi. Dobrym przykładem jest dostawa produktów do paczkomatu. Pracownicy infolinii Rossmann posiadają wszelką wiedzę o różnego rodzaju wariantach dostarczania i odbierania paczek z Paczkomatów In post.