Isana infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Isana infolinia


Kategoria: zdrowie i uroda

Aktualny kontakt Isana, skontaktuj się bezpośrednio z obsługą klienta Isana. Telefoniczna infolinia Isana dla klientów. Isana kontakt dla klientów przez telefon i online.

Isana kontakt

Jedną z marek własnych drogerii Rossmann jest Isana. Niemiecka marka kosmetyków Isana dostępna jest jedynie w sieci Rossmann. Jeżeli chodzi o kontakt z producentem Isana należy wiedzieć, że nie jest on realizowany bezpośrednio przez producenta.

Aby skontaktować się z Isana, należy skorzystać z formularza kontaktowego na stronie internetowej. Alternatywnie, można wysłać zapytanie lub wiadomość do Centrum Obsługi Klienta Isana prowadzone przez Rossmann. Isana kontakt umożliwia jedynie pośrednio z wykorzystaniem drogerii. Nie należy jednak się martwić, odpowiedzi na zapytania wysyłane są bardzo szybko. 

E-mail: [email protected]

Infolinia Isana – telefon

W przypadku potrzeby kontaktu telefonicznego z producentem Isana sytuacja jest podobna. Jest on realizowany wyłącznie z wykorzystaniem obsługi klienta drogerii Rossmann. Telefoniczna infolinia Isana działa pod numerem +48 42 61 39 100. Podany telefon Isana obsługiwany jest w wybranych godzinach. Przed wykonaniem połączenia, zachęca się do uzyskania informacji dotyczących godzin telefonicznej obsługi klienta. 

Isana telefon: +48 42 61 39 100

Liczba wyświetleń: 22