MedicCentre kontakt | Infolinia, numer, telefon, adres


MedicCentre kontakt


Kategoria: usługi

Co oferuje operator usług medyczny MedicCentre? MedicCentre kontakt telefoniczny, adres korespondencyjny, e-mail. MedicCentre rejestracja online.

MedicCentre kontakt

MedicCentre zapewnia interesantom prywatny pakiet medyczny. Operator MedicCentre oferuje szeroki zakres usług, a także przejrzyste pakiety z dbałością o detale. Istnieje możliwość odbycia prywatnych konsultacji medycznych w domu. Prywatne abonamenty lekarskie, jakie oferuje MedicCentre dostosowują się zarówno do potrzeb klientów i ich budżetu, jak i sytuacji życiowej.

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z firmą MedicCentre kontakt mogą zrealizować to na kilka sposobów. Istnieje możliwość dokonania rezerwacji wizyty drogą elektroniczną. Aby dokonać rezerwacji wizyty, należy najpierw się zarejestrować.

Interesanci mogą również przesłać wiadomość mailową, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Zapytania, a także innego rodzaju wiadomości należy wysyłać na adres e-mail, którym jest [email protected]. Odpowiedzi zwrotne udzielane są w jak najkrótszym czasie.

MedicCentre numer telefonu: +48 22 493 77 77
MedicCentre adres e-mail: [email protected]

MedicCentre kontakt telefoniczny

Możliwy jest do uzyskania przez interesantów z operatorem MedicCentre kontakt telefoniczny. Infolinia MedicCentre funkcjonuje pod numerem MedicCentre. Połączenia odbierane są przez konsultantów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00, a także w soboty oraz niedziele od 10:00 do 18:00.

Osoby, które preferują bardziej tradycyjną formę uzyskania kontaktu, mogą wysłać list na podany adres korespondencyjny MedicCentre. Należy zaznaczyć, że w przypadku takiej formy uzyskania kontaktu czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną jest znacznie dłuższy.

Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta MedicCentre to: +48 22 493 77 77

MedicCentre adres korespondencyjny:

MedicCentre Sp. z o.o.
ul. Wiertnicza 89
02-952 Warszawa

Liczba wyświetleń: 132