Infolinia OLX | Telefon, numer, kontakt, adres, informacje dodaktowe

Infolinia OLX


Kategoria: usługi

Centrum pomocy OLX działa sprawnie online. Infolinia olx to możliwość zadania pytania. Numer olx można sprawdzić w serwisie. Każdy telefon olx może być pomocny.

Konsultanci na infolinii OLX są w stanie udzielić pomocy w zakresie występujących problemów w serwisie. Platforma OLX dawniej była znana jako Tablica. Łącząc się infolinią olx, szanse na uzyskanie potrzebnych informacji są zwiększone. Na infolinii można sprawdzić wszystkie informacje prawne związane z działaniem serwisu. W sytuacji wystąpienia problemu z przesyłką pracownik przez wybrany numer olx, pomoże krok po kroku wyjaśnić sprawę. Dla osób, które są mobilne, mogą sprawdzić na infolinii olx jak zacząć korzystać z aplikacji na smartfon. Serwis olx umożliwia dokonywania płatności. W razie wątpliwości należy wybrać aktualny telefon OLX i zadać wcześnie  przygotowane pytania pracownikowi.

Pomoc OLX | Centrum Pomocy OLX | Telefony OLX | Numery OLX | Infolinia OLX | Kontakt telefoniczny OLX

Kontakt OLX 

Kontakt z Centrum Pomocy OLX

Formularz kontaktowy olx, zawiera takie informacje jak Imie i nazwisko, adres e-mail do kontaktu, numer telefonu do kontaktu, listę rozwijalną z tematem oraz treść wiadomości. Dodatkowo formularz z kontaktem olx wymaga wpisania kodu captchat.

Centrum prasowe OLX PR Specialist

E-mail: prezmer@olx.p

Kontakt z zespołem OLX Ads

Adres e-mail olx ads: ads@olx.pl

*infolinia pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

Kontakt OLX - Reklama

E-mail: tu-dodasz-reklame@olx.pl

 

 

 

Liczba wyświetleń: 128