Infolinia OLX | Telefon, numer, kontakt, formularz kontaktowy


OLX Infolinia


Kategoria: usługi

OLX infolinia dostępna pod numerem telefonu. Zyskaj telefoniczną pomoc konsultanta OLX. Numer OLX ogłoszenia. Kontakt z serwisem OLX przez telefon.

Pomoc OLX | Centrum Pomocy OLX | Telefony OLX | Numery OLX | Infolinia OLX | Kontakt telefoniczny OLX | OLX kontakt telefoniczny | Numer do OLX

Kontakt OLX

Obecnie dla serwisu OLX kontakt telefoniczny nie jest dostępny. Administratorzy portalu OLX kontakt obsługują poprzez formularz zgłoszeniowy. Arkusz pozwala na zgłoszenie pracownikom problemów technicznych występujących na platformie sprzedażowej, a także kwestii związanych z ogłoszeniami czy płatnościami.

Po przesłaniu zgłoszenia OLX kontakt e-mail prowadzi z klientem wykorzystując podany w formularzu adres poczty elektronicznej. Warto pamiętać, aby w miarę możliwości przesyłać konsultantom screeny obrazujące problem. Może to znacznie przyspieszyć jego rozwiązanie. Oczywiście udostępniony przez OLX formularz kontaktowy pozwala na przesyłanie zgłoszeń całodobowo.

OLX Infolinia

Czy jest kontakt telefoniczny do OLX? Telefon do infolinii OLX obecnie nie funkcjonuje, zgodnie z informacją serwisu olxa oficjalne wsparcie przez numer telefonu jest niewspierane. Na temat niedostępnej jeszcze usługi, jaką jest infolinia OLX opinie pomogą dostawcom lepiej dostosować się do oczekiwań klientów.

Infolinia OLX dostępna jest w poniedziałki od 8:00 do 18:00, od wtorku do piątku infolinia jest aktywna między 8:00 a 16:00. Infolinia może być przydatna dla osób, które chcą wyszukać OLX kontakt do administratora.

OLX infolinia telefon

Jak skontaktować się z OLX?

W przypadku gdy udostępniony przez OLX kontakt telefoniczny nie działa, najlepszym sposobem na uzyskanie wsparcia będzie zgłoszenie się do Centrum Obsługi Klienta poprzez formularz kontaktowy.

Kontakt z Centrum Pomocy OLX

OLX infolinia telefon to usługa skierowana do użytkowników serwisu którzy potrzebują uzyskać szybki i bezpośredni kontakt z Centrum Pomocy OLX. Spora grupa osób która zainteresowana jest frazą OLX infolinia może mieć trudności ze znalezieniem odpowiedniego numeru kontaktowego. Jest tak ze względu brak dostępnego kontaktu z OLX w formie telefonicznej.

Formularz kontaktowy OLX

Infolinia OLX realizowana jest także poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie. Warto skorzystać z tej opcji kontaktu i dokładnie opisać problem w odpowiednim polu formularza. To jak zgłosić problem w OLX, dokładnie opisane jest poniżej. Warto wiedzieć, że przesłanie zgłoszenia nie jest skomplikowane. Wymagane jest jedynie podanie danych kontaktowych, kategorii zgłoszenia. Po wypełnieniu danych do kontaktu obsługa infolinii OLX odpowie na zgłoszenie możliwie jak najszybciej. Jeżeli taka forma pomocy jest niewystarczająca należy wybrać numer telefonu do OLX.

Centrum prasowe OLX PR Specialist

E-mail: [email protected]

Kontakt z zespołem OLX Ads

E-mail: [email protected]

Kontakt OLX-Reklama

E-mail: [email protected]

W sprawach reklam umieszczanych na portalu OLX warto skontaktować się z konsultantem poprzez podany adres e-mail. Kontakt do OLX w sprawie reklam jest możliwy jedynie mailowo.

Konsultanci na infolinii OLX są w stanie udzielić pomocy w zakresie występujących problemów w serwisie. Łącząc się infolinią OLX, szanse na uzyskanie potrzebnych informacji są zwiększone. Kontakt telefoniczny do OLX (kontakt telefoniczny do olx.pl) możliwy jest dzięki pracy konsultantów.

OLX pomoc kontakt

Na infolinii można sprawdzić wszystkie informacje prawne związane z działaniem serwisu. W sytuacji wystąpienia problemu z przesyłką pracownik przez wybrany numer telefonu do biura OLX, pomoże krok po kroku wyjaśnić sprawę. Dla osób, które są mobilne, mogą sprawdzić na infolinii OLX jak zacząć korzystać z aplikacji na smartfon. Serwis OLX umożliwia dokonywania płatności. W razie wątpliwości należy wybrać aktualny telefon OLX i zadać wcześnie  przygotowane pytania pracownikowi. Nie należy wchodzić w linki wysyłane w wiadomościach prywatnych lub poza serwisem OLX dotyczących wypłaty rzekomych środków po sprzedaniu przedmiotu na OLX. Istnieje możliwość potencjalnego oszustwa.

Liczba wyświetleń: 83355


OLX weryfikacja konta

Weryfikacja konta na OLX jest zwykle przeprowadzana przy dodawaniu pierwszego ogłoszenia na portalu. Weryfikacja OLX jest konieczna, aby uniknąć masowego tworzenia kont przez użytkowników, a także by kupujący mogli łatwo skontaktować się ze sprzedawcą. Weryfikacja przeprowadzana jest poprzez dodanie numeru telefonu do indywidualnego konta.

Jak dodać numer konta do OLX?

Aby dodać numer kontaktowy do konta na OLX, najpierw należy się zalogować. Kolejnym krokiem weryfikacji danych jest próba dodania nowego ogłoszenia, w tym momencie na ekranie powinno pojawić się okno z polem przeznaczonym na numer telefonu. Następnie do użytkownika przesyłany jest kod SMS. Zwykle dociera on w ciągu minuty, jeżeli występują problemy techniczne i po 30 minutach kod weryfikacyjny OLX nie został przesłany, warto skontaktować się z operatorem sieci. Po wpisaniu odpowiedniego kodu, konto OLX jest oznaczone jako zweryfikowane.

Podany numer został już użyty do weryfikacji innego konta OLX – co zrobić w takiej sytuacji? Komunikat oznacza, że podany numer komórkowy jest już przypisany do innego konta. W takim przypadku weryfikacja jest niemożliwa.

Jak zmienić numer telefonu na OLX?

Zmiany danych konta użytkownika w serwisie OLX można dokonać w kilku prostych krokach. Przykładowo aktualizacja numeru telefonu OLX może być przeprowadzona po zalogowaniu się do konta. Następnie konieczne jest wybranie zakładek Twoje konto, Ustawienia, Zmień dane kontaktowe (przeglądarka internetowa) lub Konto, Ustawienia, Edytuj profil (aplikacja mobilna OLX). W tym miejscu można dokonać aktualizacji danych w tym numeru telefonu. Jeżeli wszystko jest w porządku należy wybrać przycisk zapisz, aby dane zostały zaktualizowane.

Gdzie jest numer telefonu na OLX? Dane kontaktowe użytkownika dostępne są w zakładce Twoje konto w przeglądarce internetowej lub Konto na urządzeniach mobilnych.

Jak dodać numer konta bankowego do OLX

Wszystkie dane dotyczące użytkownika OLX w tym numer konta bankowego można zaktualizować korzystając z zakładki konto OLX. Następnie należy wybrać przycisk aktualizuj dane.  Wykonanie wymienionych wcześniej kroków gwarantuje możliwość aktualizacji lub dodania nowych danych do własnego konta OLX.