Infolinia OLX | Telefon, numer, kontakt, adres, informacje dodaktowe


OLX Infolinia


Kategoria: usługi

OLX infolinia dostępna pod numerem telefonu. Zyskaj telefoniczną pomoc konsultanta. Aktualny numer kontaktowy OLX ogłoszenia. Kontakt z serwisem OLX mailowo oraz telefonicznie.

Pomoc OLX | Centrum Pomocy OLX | Telefony OLX | Numery OLX | Infolinia OLX | Kontakt telefoniczny OLX | OLX kontakt telefoniczny

Kontakt OLX

OLX Infolinia

Telefon: +48 618 800 910
Infolinia OLX dostępna jest w poniedziałki od 8:00 do 18:00, od wtorku do piątku infolinia jest aktywna między 8:00 a 16:00.

Kontakt z Centrum Pomocy OLX

Formularz kontaktowy

Infolinia OLX realizowana jest także poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie. Warto skorzystać z tej opcji kontaktu i dokładnie opisać problem w odpowiednim polu formularza. Po wypełnieniu danych do kontaktu obsługa infolinii OLX odpowie na zgłoszenie możliwie jak najszybciej.

Centrum prasowe OLX PR Specialist

E-mail: prezmer@olx.pl

Kontakt z zespołem OLX Ads

E-mail: ads@olx.pl

Kontakt OLX-Reklama

E-mail: tu-dodasz-reklame@olx.pl
W sprawach reklam umieszczanych na portalu OLX warto skontaktować się z konsultantem poprzez podany adres e-mail.

Konsultanci na infolinii OLX są w stanie udzielić pomocy w zakresie występujących problemów w serwisie. Łącząc się infolinią OLX, szanse na uzyskanie potrzebnych informacji są zwiększone. Na infolinii można sprawdzić wszystkie informacje prawne związane z działaniem serwisu. W sytuacji wystąpienia problemu z przesyłką pracownik przez wybrany numer OLX, pomoże krok po kroku wyjaśnić sprawę. Dla osób, które są mobilne, mogą sprawdzić na infolinii OLX jak zacząć korzystać z aplikacji na smartfon. Serwis OLX umożliwia dokonywania płatności. W razie wątpliwości należy wybrać aktualny telefon OLX i zadać wcześnie  przygotowane pytania pracownikowi. Nie należy wchodzić w linki wysyłane w wiadomościach prywatnych lub poza serwisem OLX dotyczących wypłaty rzekomych środków po sprzedaniu przedmiotu na OLX. Istnieje możliwość potencjalnego oszustwa.

Liczba wyświetleń: 16706