PKO Infolinia  | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


PKO infolinia


Kategoria: bankowość

PKO infolinia dostępna całodobowo. Infolinia pko 24. Pomoc telefoniczna konsultanta PKO. Kontakt PKO dla klientów. Aktualne numery kontaktowe PKO BP. Zyskaj oficjalny kontakt z PKO.

pko bp infolinia

Infolinia pko realizuje kontakt z klientem pod wieloma numerami. W zależności od rodzaju konta bankowego, jakie posiada klienta w banku PKO. 

Infolinia pko bp, dla klientów indywidualnych

Telefon: 800 302 302
Dla numerów krajowych połączenie z infolinią pko sa pod numerem 800 302 302 jest darmowy. W każdym innym przypadku cena za połączenie jest zgodna z taryfą operatora.

Telefon: 48 81 535 60 60
Połączenie z tym numerem jest dostępne dla numerów zza granicy oraz dla telefonów komórkowych. Połączenie nie jest darmowe, koszt całego połączenia jest tożsamy z taryfą operatora.

Kontaktując się z infolinia ipko telefonicznie należy potwierdzić swoją tożsamość korzystając z numeru klienta oraz hasłem telefonicznym. Weryfikacja tożsamości jest konieczna, aby móc skorzystać z usług telefonicznych oferowanych przez pko sa infolinia.

Infolinia pko bank polski dla klientów biznesowych

Telefon: +48 81 535 66 60
Telefon: +48 61 855 94 94 (*MultiCash)

Telefon: +48  801 36 36 36 (*infolinia dla klientów korporacyjnych)

ipko infolinia całodobowa

Chcąc uzyskać kontakt o każdej porze wystarczy wybrać numer kontaktowy pko sa infolinia - 800 302 302.

Infolinia pkobp realizuje pomoc dla klientów 24/7 w aplikacji mobilnej. Zaletą takiego rozwiązania jest brak konieczności potwierdzania tożsamości.

Bank pko infolinia dla samorządów i korporacji

Telefon: 801 363 636

Infolinia PKO dostępna 24h/7 dni w tygodniu. Infolinie Banku PKO BP obsługują klientów indywidualnych i Bankowości Osobistej, infolinia dostępna od 8 do 18, doradca online PKO, serwis iPKO, IVR, aplikacja mobilna IKO 

Liczba wyświetleń: 1537
Call Center PKO Bank Polski

Poznanie jak działa PKO Bank Polski, pod poszczególnymi numerami telefonów, daje ogromne możliwości uzyskania najlepszej oferty na rynku. W sytuacji wystąpienia potrzeby skontaktowania się z najlepszym bankiem w Polsce najlepszym wyborem staje się infolinia PKO Bp. Numer na infolinię PKO Bank Polski bez problemu jest do odnalezienia na powyższej stronie.; Kontakt z infolinią PKO Bank Polski jest umożliwiony dzięki e-mail lub przez telefon do PKO BP. Uzyskanie dostępu do najlepszych produktów bankowych daje infolinia PKO Bank Polski. PKO Bank Polski to możliwość otworzenia Konta za Zero selfie. Skontaktowanie się z numerem PKO Bank Polski umożliwia sprawdzenia jak założyć darmowe konto w PKO BP. Jeżeli klient potrzebuje obliczyć składkę OC/AC, wówczas przydanym staje się infolinia PKO Bank Polski.  Szczegóły są dostępne pod numerem telefonu infolinii PKO Bank Polski. Infolinia PKO Bank Polski to zespół doradców online, którzy zawsze czekają na zgłoszenia klientów o każdej porze działania infolinii PKO BP.