PKO Infolinia  | Kontakt, telefon, godziny, PKO infolinia 24h


PKO infolinia 24h dla klientów indywidualnych i biznesowych


Kategoria: bankowość

PKO infolinia 24h. iPKO infolinia. Pomoc telefoniczna PKO. Czat z konsultantem PKO BP. Kontakt PKO dla klientów. Aktualne numery kontaktowe PKO BP.

PKO BP infolinia

Jaki jest numer telefonu do banku PKO? Infolinia PKO realizuje kontakt z klientem pod wieloma numerami. W zależności od rodzaju konta bankowego, jakie posiada klienta w banku PKO. Warto posiadać zapisany numer infolinii PKO. Infolinia PKO Bank Polski może okazać się przydatna w najbardziej stresujących sytuacjach, gdzie czas na reakcje lub podjęcie decyzji musi być natychmiastowy.

PKO infolinia 24h to usługa dla klientów banku, całodobowa dostępność konsultantów jest kluczowa dla klientów. Pomoc można uzyskać we wszystkie dni robocze, również w święta. Warto pamiętać, że całodobowa dostępność infolinii PKO BP nie powinna być nadużywana w sytuacjach które nie wymagają natychmiastowej ingerencji pracownika banku.

PKO infolinia kontakt dla klientów indywidualnych

Infolinia PKO BP, dla klientów indywidualnych, stanowi pomoc w codziennej realizacji spraw bankowych. PKO BP infolinia dla klientów indywidualnych działa pod numerem 800 302 302. Konsument, korzystając z pomocy telefonicznej konsultanta infolinii PKO może uzyskać wsparcie, poznać ofertę banku, a także zablokować kartę czy zaktualizować jej limity.

Numer do banku PKO: 800 302 302

Dla numerów krajowych połączenie z infolinią PKO S.A. pod numerem 800 302 302 jest bezpłatne. W każdym innym infolinia PKO jest płatna zgodnie z taryfą operatora obsługującego numer.

Numer do PKO: 48 81 535 60 60

Telefoniczna infolinia PKO BP pod numerem 48 81 535 60 60, jest skierowana do osób kontaktujących się zza granicy tych korzystających z telefonów komórkowych. Pod podanym numerem infolinia banku PKO jest płatna. Koszt za połączenie jest tożsamy z taryfą operatora.

Kontaktując się z infolinia iPKO telefonicznie należy potwierdzić swoją tożsamość korzystając z numeru klienta oraz hasła. Weryfikacja tożsamości jest konieczna, aby móc skorzystać z usług telefonicznych oferowanych przez PKO SA infolinia.

Bank PKO BP infolinia dla klientów biznesowych

PKO Bank Polski infolinia dla klientów biznesowych to usługa skierowana do posiadaczy kont firmowych. Poszczególne numery posiadają różne godziny obsługi klienta. Mimo iż główny numer kontaktowy – PKO infolinia 24/7 – to usługa dostępna całodobowo, należy wiedzieć, że kontakt pod numerem +48  801 36 36 36, możliwy jest w godzinach 8:00-18:00 we wszystkie dni robocze.

Telefon: +48 81 535 66 60
Telefon: +48 61 855 94 94 (*MultiCash)

Infolinia PKO dla klientów korporacyjnych: +48  801 36 36 36

iPKO infolinia

Chcąc uzyskać kontakt o każdej porze wystarczy wybrać numer kontaktowy PKO SA infolinia - 800 302 302. Podany numer telefonu do PKO działa  przez całą dobę. Warto również wiedzieć, że Infolinia PKO BP realizuje pomoc dla klientów 24/7 w aplikacji mobilnej. Zaletą takiego rozwiązania jest brak konieczności potwierdzania tożsamości.

Infolinia iPKO to rozmowa telefoniczna z konsultantem banku bezpośrednio w aplikacji mobilnej. Jak dodzwonić się do konsultanta PKO? W mobilnej aplikacji banku iPKO należy wybrać odpowiednio Więcej → Pozostałe → Kontakt → Infolinia. Poprzez iPKO telefon 

Infolinia iPKO godziny

Czy Infolinia PKO jest całodobowa? Obsługa klienta na infolinii banku PKO jest dostępna całodobowo. Godziny pracy zostały ustalone, aby klienci mogli uzyskać wsparcie 24/7. Z tego względu infolinia iPKO godziny działania posiada całodobowe.

iPKO czat

iPKO kontakt poprzez aplikację mobilną to nowoczesny sposób obsługi klienta banku. System obsługi klienta w aplikacji pozwala na przesłanie zapytania w dowolnym czasie. Jeżeli chodzi o obsługę klienta w aplikacji iPKO prowadzona jest ona przez doświadczonych doradców. Czat z konsultantem PKO BP jest wygodną opcją uzyskania wsparcia. Dodatkową zaletą tego typu infolinii, jest brak konieczności weryfikacji danych osobowych.

Bank PKO infolinia dla samorządów i korporacji

Telefon: 801 363 636

Infolinia PKO dostępna 24h/7 dni w tygodniu. Infolinie Banku PKO BP obsługują klientów indywidualnych i Bankowości Osobistej, infolinia dostępna od 8 do 18, doradca online PKO, serwis iPKO, IVR, aplikacja mobilna IKO. Numer telefonu do PKO BP działa całodobowo. 

Numer telefonu do banku PKO BP

Aktualnie w razie problemów technicznych z działaniem banku lub karty kredytowej, warto niezwłocznie skontaktować się z obsługą klienta banku PKO. Dodatkowo istnieje możliwość kontaktowania się całodobowo dzwoniąc na numer telefonu do PKO bank polski.

Liczba wyświetleń: 44901


Call Center PKO Bank Polski

Poznanie jak działa PKO Bank Polski, pod poszczególnymi numerami telefonów, daje ogromne możliwości uzyskania najlepszej oferty na rynku. W sytuacji wystąpienia potrzeby skontaktowania się z najlepszym bankiem w Polsce najlepszym wyborem staje się infolinia PKO BP. Numer na infolinię PKO Bank Polski bez problemu jest do odnalezienia na powyższej stronie. Kontakt z infolinią PKO Bank Polski jest umożliwiony dzięki e-mail lub przez telefon do PKO BP. Uzyskanie dostępu do najlepszych produktów bankowych daje infolinia PKO Bank Polski. PKO Bank Polski to możliwość otworzenia Konta za Zero selfie. Skontaktowanie się z numerem PKO Bank Polski umożliwia sprawdzenia jak założyć darmowe konto w PKO BP. Jeżeli klient potrzebuje obliczyć składkę OC/AC, wówczas przydanym staje się infolinia PKO Bank Polski.  Szczegóły są dostępne pod numerem telefonu infolinii PKO Bank Polski. Infolinia PKO Bank Polski to zespół doradców online, którzy zawsze czekają na zgłoszenia klientów o każdej porze działania infolinii PKO BP. Numer telefonu do banku PKO jest dostępny dla klientów, a także osób zainteresowanych ofertą banku.