L'Oréal infolinia | Telefon, kontakt, adres, numer, dane kontaktowe


L'Oréal infolinia


Kategoria: zdrowie i uroda

Aktualny kontakt Loreal Polska. Skontaktuj się z obsługą klienta Loreal telefonicznie poprzez infolinie. Loreal telefon kontaktowy dla klientów, adres, infolinia.

Loreal telefon

Loreal to międzynarodowy producent kosmetyków zarówno do makijażu jak i pielęgnacji. Loreal zajmuje się również dostarczaniem na rynek innowacyjnych farb które umożliwiają samodzielną koloryzację włosów.

Pracownicy BOK Loreal Polska prowadzą obsługę klienta przez telefon, ale także mailowo. Loreal infolinia obsługiwana jest przez konsultantów telefonicznych w godzinach 9:00-17:00. Poza podanymi godzinami numer nie jest dostępny. 

Infolinia Loreal: 22 33 58 800

L'oreal Polska infolinia funkcjonuje pod płatnym numerem, koszty za połączenie. Warto również wiedzieć, że cena całkowita jest zgodna z taryfą operatora. Chcąc uniknąć dodatkowych kosztów zamiast Loreal infolinia, można skorzystać z opcji jaką jest formularz kontaktowy

Loreal kontakt Polska

Główna siedziba firmy mieści się we Francji jeżeli chodzi o Loreal Polska siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. Centrum Konsumenckie L’Oréal Paris, dokładnie mieści się przy ulicy Grzybowskiej 62.

Adres: ul. Grzybowska 62, 00-844 Warszawa

Kontakt Loreal jest możliwy do uzyskania poprzez formularz kontaktowy. Sprawa może konkretnego produktu, ale może być to również podziękowanie, sugestia czy skarga. Oczywiście w przypadku reklamacji produktu bezpośrednio na stronie producenta Loreal kontakt obsługuje poprzez formularz, następnie bezpośrednio z klientem przez telefon lub mailowo. Należy wiedzieć, że kontakt Loreal możliwy jest jedynie w przypadku poprawnego wypełnienia formularza danymi kontaktowymi.

Dodatkowo Loreal kontakt e-mail bez korzystania z formularza umożliwia dla spraw związanych z ochroną i przetwarzaniem danych osobowych klientów. 

E-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 33