Infolinia Centrum e-Zdrowia | Telefon, kontakt, wsparcie techniczne


Infolinia CEZ


Kategoria: usługi

Uzyskaj wsparcie techniczne Centrum e-Zdrowia przez formularz kontaktowy. Telefoniczna infolinia CEZ dla pacjentów, lekarzy, farmaceutów, pracowników.

Centrum e-Zdrowa – CEZ – jest usługodawcą dostarczającym innowacyjne rozwiązania IT dla systemu ochrony zdrowia w Polsce. Jak uzyskać wsparcie techniczne CEZ?

CEZ infolinia

Wszystkie pytania dotyczące działania systemu CEZ można kierować na telefoniczną infolinię usługodawcy. Numer telefonu CEZ to 19 239. Działa on całodobow aby umożliwić dzwoniącym natychmiastową pomoc. Od 1 grudnia 2022 CEZ infolinia została udoskonalona, dzięki czemu pomoc można uzyskać jeszcze szybciej. Dzwoniąc na numer Centrum e-Zdrowia dzwoniący wybiera kategorię użytkownika – pacjent, pracownik medyczny, farmaceuta, menadżer, pracownik systemu – a następnie kategorię sprawy w której się kontaktuje. Taka forma organizacji infolinii pozwala na znacznie lepszą organizację, a także zmniejsza czas oczekiwania na linii.

CEZ telefon: 19 239

Centrum e-Zdrowia kontakt

Warto wspomnieć, że infolinia Centrum e-Zdrowia nie jest jedyną formą uzyskania wsparcia specjalistów technicznych. Oczywiście, jeżeli problem wymaga pilnej naprawy, zaleca się do korzystania z całodobowej infolinii CEZ. Jednak w przypadkach, gdy odpowiedź na zapytanie nie musi być uzyskana natychmiastowo, zachęca się do korzystania z formularza kontaktowego. Po wypełnieniu danych kontaktowych można dokładnie opisać problem którego zgłoszenie dotyczy. Dodatkowo CEZ kontakt z wykorzystaniem formularza umożliwia nie tylko w przypadku zapytań ogólnych. Istnieje możliwość zgłoszenia problemu z konkretnej kategorii np. problem związany z nieprawidłowym numerem kontaktowym w systemie.

Adres: ul. Stanisława Dubois 5A, 00-184 Warszawa
E-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 184