Jeronimo Martins infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Jeronimo Martins infolinia


Kategoria: zakupy

Jeronimo Martins kontakt dla klientów dostępny na stronie infolinii. Biuro Obsługi Klienta Jeronimo Martins dostępna przez telefon po polsku. Telefoniczna infolinia Jeronimo Martins.

Jeronimo Martins jest portugalskim przedsiębiorstwem. Koncern jest właścicielem takich spółek jak Biedronka czy Hebe.

Jeronimo Martins kontakt

Jeronimo Martins posiada stacjonarne biuro w Polsce, aby ułatwić klientom kontakt. W przypadku problemów w jednym ze sklepów należących do Jeronimo Martins zaleca się kontakt z rzecznikiem klienta. Jeronimo Martins kontakt z klientami realizuje przez telefon oraz online. Aby skontaktować się z rzecznikiem klienta Jeronimo Martins, należy wypełnić wniosek online. Zgłoszenie może dotyczyć bezpośrednio Jeronimo Martins jak i jednej z firm Biedronka lub Hebe. Jeronimo Martins kontakt online pozwala na szybie rozwiązanie sprawy. Warto także skontaktować się telefonicznie z Jeronimo Martins.

Infolinia Jeronimo Martins — telefon

Telefoniczny kontakt Jeronimo Martins jest możliwy do zrealizowania zarówno pod numerem infolinii jak i telefonem Rzecznika Klienta Grupy. Jeronimo Martins infolinia działa pod numerem +48 222 053 330. Połączenie telefoniczne jest obsługiwane przez konsultantów w języku polskim.

Jeronimo Martins telefon: +48 222 053 330

Jeronimo Martins kontakt przez telefon z Rzecznikiem Klienta +351 217 532 094 lub 808 209 920. Połączenie jest kierowane do Portugalii. Warto pamiętać, że infolinia telefoniczna rzecznika od 10:00 do 18:00 czasu lokalnego. 

Liczba wyświetleń: 1688