HalfPrice infolinia | Kontakt, telefon, numer, zwroty, reklamacje


HalfPrice infolinia


Kategoria: zakupy

Jak skontaktować się z HalfPrice? Aktualny kontakt HalfPrice dla klientów. Skontaktuj się z BOK. Telefoniczna infolinia HalfPrice – wsparcie klienta pod numerem tel Half Price.

HalfPrice kontakt

Sieć sklepów HalfPrice ciągle poszerza liczbę swoich lokalizacji w Polsce. Warto wiedzieć, że Half Price jest podmiotem marki CCC. W HalfPrice można znaleźć nie tylko buty i ubrania, ale również akcesoria do makijażu, ozdoby do domu, meble, walizki, torby, a nawet jedzenie. HalfPrice oferuje swoim klientom produkty światowych marek w niższych cenach.

Jak skontaktować się z HalfPrice, aby uzyskać wsparcie klienta? Obecnie HalfPrice kontakt z klientem prowadzi telefonicznie przez infolinie, ale również mailowo. Aby uzyskać kontakt z HalfPrice, można również skorzystać z formularza kontaktowego. Dostępny na stronie arkusz wymaga od użytkownika podania jedynie imienia, nazwiska oraz adresu poczty e-mail. Konieczne jest również wybranie tematu zapytania z dostępnej listy rozwijanej oraz treści wiadomości. HalfPrice kontakt prowadzi również mailowo. Ta możliwość skierowana jest do osób które nie preferują przesłać wiadomość bezpośrednio na wybrany adres. Wszystkie zapytania dotyczące sieci sklepów HalfPrice, produktów, a także obsługi można skierować mailowo na adres [email protected] Warto wiedzieć, że kontakt z HalfPrice nie jest błyskawiczny. Odpowiedź na niektóre, bardziej skomplikowane zapytania może być wysłana z lekkim opóźnieniem.  Z tego względu, zachęca się do skorzystania z najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. Half Price kontakt umożliwia również z Inspektorem Danych Osobowych – [email protected] Pod tym adresem obsługiwane są zapytania dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Adres:
OFP Sp. z o.o.
ul. Strefowa 6, 59-101 Polkowice

E-mail: [email protected]

HalfPrice infolinia

Telefoniczna infolinia HalfPrice jest obsługiwana przez konsultantów telefonicznych BOK. Należy wiedzieć, że HalfPrice infolinia całodobowa nie istnieje. Wielu klientów oczekuje wsparcia 24h. Niestety HalfPrice infolinia działa w godzinach 9:00-17:00. Kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta HalfPrice można uzyskać dzwoniąc na numer infolinii  +48 22 123 73 13.

HalfPrice telefon: +48 22 123 73 13

Infolinia Half Price jest przeznaczona dla klientów którzy chcą uzyskać dodatkowe informacje na temat sklepu, ale również osób które chcą złożyć zażalenie czy skargę dotyczącą obsługi lub innych aspektów w związku z zakupami w HalfPrice. 

Half Price zwroty

Zwrot produktów zakupionych w HalfPrice jest możliwy przy zakupach online. Oczywiście istnieją pewne warunki pod którymi sklep przyjmuje zwrot produktów. Klient ma możliwość oddania towaru z HalfPrice do 30 dni od zakupu. Zwroty HalfPrice możliwe są osobiście w najbliższym sklepie HalfPrice, ale również z wykorzystaniem usług kurierskich DPD czy InPost. Zwrot pieniędzy za zwroty HalfPrice przesyłany jest w terminie do 14 dni.

Liczba wyświetleń: 1591