FRU.PL infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


FRU.PL infolinia


Kategoria: turystyka

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy FRU.PL na infolinii. FRU infolinia dostępna dla poszukujących tanich lotów. Kontakt FRU.PL, uzyskaj wsparcie konsultantów FRU.PL

FRU.PL kontakt

Klienci poszukujący aktualnych danych kontaktowych FRU.PL, mogą skorzystać ze strony infolinii. Na portalu opisane wszystkie dostępne sposoby kontaktu FRU.PL. 

Kontakt FRU możliwy jest bezpośrednio z konsultantem Biura Obsługi Klienta, przy wykorzystaniu czatu online.  FRU kontakt z klientami realizuje w godzinach 9:00-17:00 przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli. Na pytania zadawane poprzez czat odpowiadają konsultanci BOK FRU.PL. Może wystąpić sytuacja gdy konsultant nie będzie dostępny na czacie ze względu na duże zainteresowanie rozmową. W takim momencie należy poczekać na swoją kolej.

Centralne Biuro FRU znajduje się w Warszawie przy alejach Jerozolimskich 136.

Adres: Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa

Infolinia FRU

Warto wiedzieć, że infolinia FRU działa w formie formularza kontaktowego. Aby zapewnić kompleksową obsługę klienta, zgłoszenia można przesyłać przez cały tydzień od 9:00 do 17:00. FRU infolinia jest dostępna jako formularz kontaktowy, aby móc w łatwy sposób komunikować się z klientami w różnych językach.

FRU.PL telefon

Telefoniczna infolinia FRU aktualnie nie jest dostępna, bezpośredni kontakt jest możliwy do uzyskania poprzez czat online. Telefon FRU, może zostać uruchomiony w przyszłości. W przypadku wystąpienia takiej sytuacji, dane na stronie zostaną zaktualizowane.

Liczba wyświetleń: 12286