Infolinia Booking | Telefon, kontakt, email, informacje dodatkowe


Infolinia Booking


Kategoria: turystyka

Booking kontakt, centrum pomocy Booking dla klientów z Polski. Pomoc telefoniczna BOK Booking com. Booking Polska kontakt infolinia – telefon, numer, e-mail, adres.

Booking.com to serwis internetowy obsługujący miliony hoteli, apartamentów, domów i innych obiektów noclegowych w Polsce i na świecie. Pozwala na łatwą rezerwację wybranego miejsca w dowolnym zakątku świata, obsługuje bezpieczne płatności oraz oferuje zniżki na pobyt. Jest to najpopularniejszy serwis rezerwacji noclegu. Serwis Booking com pozwala w prosty sposób dokonać rezerwacji noclegu, a także dokonać płatności online.

Booking Kontakt

Telefon Booking com

Platforma rezerwacji Booking kontakt telefoniczny z klientami prowadzi pod kilkoma numerami. Połączenie z biurem obsługi klienta dla połączeń z Polski dostępne jest pod numerem 022 306 08 55 oraz +48 223 060 855. Dzwoniąc na infolinie można uzyskać kontakt z konsultantem Booking Polska, oraz odpowiedź na pytania. Dostępna jest również telefoniczna infolinia pod numerem +31 20 712 5670, kontakt z tym numerem spowoduje połączenie z centralą Booking w Holandii. (możliwe naliczenie dodatkowych kosztów dla połączeń zagranicznych).

Booking telefon obsługą klienta Polska: 022 306 08 55 oraz +48 223 060 855

Numer telefonu do Booking może być trudny do odnalezienia dla niektórych użytkowników serwisu. Z tego powodu numer do Booking został udostępniony na stronie infolinii. Booking com kontakt telefoniczny z konsultantem może nie być realizowany w języku polskim. Dla osób, które nie czują się pewnie rozmawiając w języku angielskim, przygotowano możliwość kontaktu z Booking przez pocztę elektroniczną.

Booking numer telefonu: +31 20 712 5670

Mail Booking

Booking com kontakt obsługuje także online. Infolinia Booking realizowana jest także poprzez pocztę elektroniczną. Konsultanci Biura Obsługi Klienta Booking odpowiadają na maile kierowane na adresy [email protected] oraz [email protected].

Dodatkowo Booking.com udostępnia swój adres korespondencyjny siedziby w Holandii. Herengracht 597, 1017 CE Amsterdam (Holandia)

Centrum Pomocy Booking Polska

Na stronie Booking.com znajdziemy dział pomocy dla użytkowników. Dostępne jest on całodobowo 24/7 po zalogowaniu. Aktywny jest czat na żywo z konsultantem infolinii. Jest to najszybszy sposób kontaktu i rozwiązywania problemów.

Na stronie znajduje się również sekcja FAQ, znajdziemy tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

Booking pl kontakt

Klienci z Polski często poszukują kontaktu z konsultantami Biura Obsługi Klienta Booking. Z tego powodu często wyszukiwaną frazą jest booking pl kontakt. Mimo że oryginalne rozszerzenie domeny to com, kontakt jest możliwy dla osób z Polski. Warto wiedzieć, że często na Booking można znaleźć numer do hotelu, lub inne przydatne informacje na noclegu.

Liczba wyświetleń: 26415