Infolinia Booking | Telefon, kontakt, email, informacje dodatkowe


Infolinia Booking


Kategoria: turystyka

Telefon kontaktowy Booking. Pomoc telefoniczna konsultanta obsługi klienta. Numery telefonów dostępne na stronie infolinii. Kontakt Booking telefoniczny, mailowy oraz przez internet.

Booking.com to serwis internetowy obsługujący miliony hoteli, apartamentów, domów i innych obiektów noclegowych w Polsce i na świecie. Pozwala na łatwą rezerwację wybranego miejsca w dowolnym zakątku świata, obsługuje bezpieczne płatności oraz oferuje zniżki na pobyt. Jest to najpopularniejszy serwis rezerwacji noclegu.

Kontakt

Telefon Booking

Połączenie z biurem obsługi klienta dla połączeń z Polski dostępne jest pod numerem 022 306 08 55 oraz +48 223 060 855. Dzwoniąc na infolinie można uzyskać kontakt z konsultantem Booking, oraz odpowiedź na pytania. Dostępna jest również telefoniczna infolinia pod numerem +31 20 712 5670, kontakt z tym numerem spowoduje połączenie z centralą Booking w Holandii. (możliwe naliczenie dodatkowych kosztów dla połączeń zagranicznych).

Mail Booking

Infolinia Booking realizowana jest także poprzez pocztę elektroniczną. Konsultanci Biura Obsługi Klienta odpowiadają na maile kierowane na adresy obsluga.klienta@booking.com oraz customer.service@booking.com.

Dodatkowo Booking.com udostępnia swój adres korespondencyjny siedziby w Holandii. Herengracht 597, 1017 CE Amsterdam (Holandia)

Centrum Pomocy Booking

Na stronie Booking.com znajdziemy dział pomocy dla użytkowników. Dostępne jest on całodobowo 24/7 po zalogowaniu. Aktywny jest czat na żywo z konsultantem infolinii. Jest to najszybszy sposób kontaktu i rozwiązywania problemów.

Na stronie znajduje się również sekcja FAQ, znajdziemy tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

Liczba wyświetleń: 3403