eSky infolinia | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


eSky infolinia


Kategoria: turystyka

Uzyskaj pomoc telefoniczną konsultantów eSky. Pomoc w trakcie podróży dostępna na stronie infolinii. Aktualny kontakt telefoniczny z eSKY pod numerem +48 327 283 000.

eSky kontakt

Portal eSky jest bardzo często wykorzystywany przez podróżujących. Dzięki stronie można odnaleźć loty oraz miejsca noclegowe w promocyjnych cenach. Witryna zajmuje się także wynajmem samochodów w miejscach turystycznych. Szczególnie wygodna jest możliwość zakupu ubezpieczenia na wyjazd poprzez eSky.

Kontakt z Obsługą Klienta jest łatwo dostępny. Poza infolinią telefoniczną eSky kontakt realizowany jest również poprzez formularz kontaktowy. Po wypełnieniu formularza wiadomość zostaje przekazana do Biura Obsługi Klienta eSky.

Adres eSky

eSky.pl S.A.
Murckowska 14a, 40-265 Katowice

Infolinia eSky

Infolinia telefoniczna dostępna jest pod numerem +48 327 283 000. Koszt połączenia z infolinią eSky jest zgodny z cennikiem operatora. Połączenia są odbierane przez konsultantów w godzinach 8:00-16:00 w dni robocze. Obsługa portalu eSky zachęca, aby przed wybraniem numeru na infolinię przeglądnąć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przygotowane przez Biuro Obsługi Klienta. Kontakt z infolinią eSky jest zalecany w razie problemów w trakcie podróży.

Liczba wyświetleń: 9133