Infolinia WizzAir Loty | Telefon, adres, numer,  kontakt, BOK


Infolinia WizzAir Loty


Kategoria: transport

Numer telefonu Wizz Air dostępny na stronie internetowej infolinii. Kontakt telefoniczny Wizz Air. Pomoc telefoniczna konsultantów Wizz Air na infolinii.

Infolinia Wizz Air znana jako Telecentrum dostępna jest pod numerami telefonów. Na stronie infolinii każdy numer dokładnie opisano. Aktualny numer telefonu Wizz Air Polska. Tanie loty przez Telecentrum.

Biuro Obsługi Klienta WizzAir Loty

Telecentrum Wizz Air Polska

Telefon: +48 703 703 803*
Telecentrum w języku angielskim czynne jest całodobowo 24/7, natomiast w języku polskim infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00.

*Koszt połączenia z infolinią Wizz Air wynosi 4,92 PLN brutto za minutę połączenia z telecentrum Wizz Air.

Infolinia Telecentrum Pomocy Specjalnej WizzAir

Telefon: +48 221 284 905

Rezerwacja lotów WizzAir

Telefon: 703 703 003

Biuro Prasowe Wizz

E-mail: [email protected]

Kontakt Wizz

E-mail: [email protected]

W razie dodatkowych pytań warto skontaktować się z obsługą klienta mailowo, aby uzyskać rzetelną i sprawdzoną informację. Jeśli istnieje potrzeba szybkiego kontaktu, zaleca się skorzystać z telecentrum Wizz Air.

Liczba wyświetleń: 30298


Linie Lotnicze WizzAir

Książka telefoniczna WizzAir jest bogatym zbiorem wielu najważniejszych informacji. Infolinia WizzAir jest pogrupowaną listą, w której znajdują się poszczególne telefony do WizzAir. Każdy dział WizzAir posiada oddzielny numer. Korzystanie z katalogu telefonów online, jest docenianym przez wielu obecnych i przyszłych pasażerów, za jego wygodne  z korzystania oraz skuteczność. Aby uzyskać kontakt przez telefon WizzAir, należy wybrać właściwy dział. Telecentrum WizzAir, jest paczka danych, z której można dowiedzieć się wielu rzeczy na temat bieżących informacji o koronawirusie. Telecentrum WizzAir stwarza możliwość zadawania pytań przez osoby zainteresowane usługami przewoźnika linii lotniczych. Numer do Telecentrum WizzAir, stwarza również możliwość uzyskania odpowiedzi na pytanie, które nie zostało odnalezione w faq WizzAir online. Konsultanci pod numerem telefonu WizzAir wyczerpująco odpowiedzą na zadanie pytanie. Kontakt z telecentrum WizzAir służy także dokonywaniu rezerwacji na lot liniami WizzAir. Kontaktując się z infolinią WizzAir przez telefon, należy mieć na uwadze fakt, iż zrealizowanie połączenie telefonicznego spowoduje naliczenie opłat. Koszt dokonania transakcji przy zużyciu telecentrum WizzAir wynosi 69 zł. Dodatkowo połączenie z sieci komórkowych, mogą podlegać wyższym stawkom. Wszystkie telecentra WizzAir są obsługiwane, zgodnie z obowiązującą w danym kraju strefą czasową. Infolinia WizzAir jest obsługiwana przez telefon w różnych językach całej Europy. Zakładka Pomoc specjalna, to możliwość wykonania połączenia na numer WizzAir w celu sprawdzenia dostępności stawek lokalnej, przeznaczonej do spraw związanych z pomocą specjalną. Numer WizzAir rezerwacje grupowe są działem, przyjmującym rezerwacje grupowe, które działa od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18. Aby nawiązać kontakt przez telefon WizzAir, z działem rezerwacji grupowych, należy wybrać na klawiaturze teflonu numer 0. Każde państwo, w którym działa infolinia WizzAir, posiada odrębny adres e-mail. Numer telefonu WizzAir do działu reklamy jest do nawiązania przy pomocy skrzynki e-mail. W wyniku powstaniu problemów technicznych dotyczących numerów z podwyższoną stawką należy się kontaktować telefonicznie pod numerem telefonu  +443300270091. Złożenie reklamacji przez numer telefonu  +443300270091, jest możliwe,  jedynie w sytuacji kiedy taki telefon  +443300270091 zostanie uruchomiony. Częściej wybieraną metodą, aby dokonać reklamacji w  +443300270091 jest skrzynka e-mail WizzAir. Linie lotnicze WizzAir oferują krajowe oraz międzynarodowe loty czarterowe. Wysoka elastyczność zapewniona dzięki liniom lotniczym WizzAir, sprawia, że usługa jest dostosowana do indywidualnych potrzeb dla każdego rodzaju grup. Wnioski o czarter samolotów, należy kierować pod adres e-mail WizzAir na adres [email protected] w języku angielskim.