Infolinia Flixbus | Kontakt, telefon, adres, numer, dane kontaktowe


Infolinia Flixbus


Kategoria: transport

Flixbus telefon kontaktowy na stronie infolinii. Kontakt z obsługą klienta na infolinii Flixbus. Informacje dodatkowe dla pasażerów Flixbus. Aktualne kody promocyjne Flixbus polska dostępne na stronie.

Flixbus — niskobudżetowe przejazdy autobusowe po Europie

Flixbus jest niemiecką firmą działającą na rynku europejskim. Przewoźnik zdobył ogromną popularność dzięki konkurencyjnym na rynku cenom oraz wysokim komforcie podróży. Klienci Flixbus Polska często korzystają z udostępnianych dla nich zniżek. Najpopularniejsze promocje przeprowadzone przez firmę to bilety autokarowe po 1 zł lub zniżka -20% na bilety. Po aktualne kody rabatowe Flixbus warto przeglądnąć profile społecznościowe przewoźnika.

Flixbus obsługa klienta

Kontakt z Obsługą klienta Flixbus możliwy jest na kilka sposobów. Do najpopularniejszych z nich należy kontakt mailowy FlixBus oraz kontakt telefoniczny FlixBus.

Infolinia Flixbus

Flixbus Telefon: +48 22 307 93 34

Infolinia telefoniczna Flixbus dla klientów dostępna jest całodobowo. Należy jednak pamiętać, że obsługa na infolinii w języku polskim dostępna jest jedynie od 8:00 do 20:00, poza tymi godzinami infolinia działa w języku angielskim. Numer telefonu do Flixbusa to idealny szybki sposób w przypadku problemów z biletami lub opóźnionym przejazdem. Konsultanci telefoniczni infolinii udzielają potrzebnego wsparcia.

Flixbus e-mail

Kontakt z obsługą klienta Flixbus możliwy jest również poprzez pocztę elektroniczną. Pytania do konsultanta można również zadać poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie. 

E-mail: [email protected]

Siedziba spółki Flixbus

W razie potrzeby na podany adres Flixbus można wysłać wiadomość listowną. 

Friedenheimer Brücke 16, 80639 München

Liczba wyświetleń: 33448