Suntago infolinia | Telefon, kontakt, godziny otwarcia, cennik


Suntago infolinia


Kategoria: turystyka

Aktywna infolinia parku rozrywki Suntago. Zyskaj kontakt telefoniczny z konsultantem. Telefoniczna pomoc oraz rezerwacja biletów do parku rozrywki wodnej Suntago. Aktywny adres e-mail.

Suntago kontakt

Park wodny Suntago jest jednym z częściej wybieranych kierunków wypoczynku w Polsce. Z tego względu wielu klientów potrzebuje uzyskać aktualny kontakt Suntago. Poniżej znajdują się dostępne formy kontaktu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Adres: ul. Nowy Świat 1, 96-300 Wręcza
E-mail: [email protected]

Infolinia Suntago realizowana jest tylko wyłącznie drogą mailową. Aby uzyskać kontakt zwrotny konsultanta, należy wypełnić formularz kontaktowy i odczekać na odpowiedź. Po otrzymaniu wiadomości mailowej zespół obsługi klienta odpowiada na wiadomości. Pomoc zespołu konsultantów telefonicznych Suntago jest natychmiastowa i konkretna.

Aby, uzyskać rzetelną pomoc zaleca się dokładnie opisać problem/pytanie w formularzu. Suntago kontakt mailowy realizuje ze względu na duże zainteresowanie. Dzięki  infolinii z wykorzystaniem poczty elektronicznej, Biuro Obsługi Klienta Suntago może w łatwy i szybki sposób odpowiedzieć na zapytania klientów. Jednocześnie odwiedzający part wodny Suntago mogą w każdej chwili wrócić do odpowiedzi konsultanta. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania infolinii Suntago w takiej formie jest brak konieczności oczekiwania na połączenie.

Suntago godziny otwarcia

Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Suntago są zależne od pory roku, a także dnia tygodnia. Poniżej przedstawiono aktualne godziny otwarcia dla każdego okresu roku. Suntago działa od marca do sierpnia. 

Marzec-sierpień

Pon. - Czw.: 10:00 - 21:00
Pt.: 10:00 - 22:00
Sob.: 09:00 - 22:00
Nd.: 09:00 - 21:00

Należy dodać, że poszczególne atrakcje w parku wodnym takie jak Wellness & Spa Suntago, Surf Air Suntago czy Zjeżdżalnie Suntago mają różne godziny otwarcia. Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z obsługą klienta lub odwiedzając stronę Suntago Park of Poland.

Suntago telefon

Telefoniczna komunikacja z Suntago park of Poland możliwa jest dzięki usłudze infolinii. Obecnie w godzinach 10-17 Suntago telefon jest aktywny dla klientów. Poza podanym przedziałem czasowym zapytania można przesyłać, wykorzystując formularz kontaktowy lub pocztę elektroniczną. W każdej formie obsługiwana przez Suntago infolinia jest skuteczna i pomocna dla klientów.

Suntago telefon kontakt: +48 22 122 0288

Trzeba pamiętać, że kontakt Suntago przez telefon oznacza akceptacje prowadzonej przez park polityki prywatności, a także politykę prywatności samej infolinii. 

Liczba wyświetleń: 28589