Airbnb infolinia | Kontakt, telefon, numer, dane kontaktowe, adres


Airbnb infolinia


Kategoria: turystyka

Pomoc telefoniczna BOK Airbnb. Numery kontaktowe infolinii Airbnb dostępne na stronie. Telefon kontaktowy Centrum Pomocy Airbnb. Aktualne dane kontaktowe Airbnb.

Infolinia Airbnb

Kontakt telefoniczny z Airbnb możliwy jest dzięki infolinii udostępnionej dla zainteresowanych przez centrum pomocy. Airbnb kontakt telefon +48 22 30 72 000. Pomoc telefoniczna Airbnb realizowana jest w języku polskim. Dział pomocy obsługuje również drugą infolinię +1-415-800-5959, kontakt możliwy jedynie w języku angielskim. Konsultanci są dostępni na infolinii całodobowo. Jeżeli istnieje potrzeba kontaktu w języku polskim, kontakt można uzyskać poprzez czat. W aplikacji Airbnb lub na stronie istnieje możliwość rozmowy z zespołem pomocy Airbnb.

Airbnb polska infolinia: +48 22 30 72 000

Airbnb kontakt infolinia: +1-415-800-5959 (język angielski)

Dodatkowym sposobem na uzyskanie pomocy w przypadku problemów z zakwaterowaniem lub rozliczeniem jest kontakt z gospodarzem. Po wybraniu "Wyślij wiadomość" użytkownik zostaje przeniesiony do czatu online. Jeżeli problem nie został rozwiązany, można skorzystać z infolinii Airbnb dostępnej telefonicznie. 

Liczba wyświetleń: 14005