Exim Tours infolinia | Kontakt, telefon, numer, adres, dane kontaktowe


Exim Tours infolinia


Kategoria: turystyka

Dostępna infolinia Exim Tours dla klientów oraz zainteresowanych. Kontakt Exim Tours możliwy przez telefon oraz online. Uzyskaj pomoc telefoniczną na infolinii Exim Torus.

Infolinia Exim Tours

W razie problemów z wycieczką warto skontaktować się z rezydentem Exim Tours. Jeżeli pracownik na miejscu nie jest w stanie udzielić potrzebnej pomocy, warto skorzystać z infolinii Exim Tours. Telefoniczna obsługa klienta Exim Tours jest realizowana w godzinach 9:00-20:00 przez cały tydzień. Infolinia Exim Tours dostępna pod numerem 32 349 27 35.

Exim Tours Telefon: 32 349 27 35

Exim Tours skierowana jest zarówno dla zainteresowanych jak i klientów. Osoby, które posiadają już wykupioną wycieczkę, mogą skorzystać z pomocy konsultantów Działu Obsługi Agenta pod numerem 32 349 27 00.

Exim Tours kontakt

Aby skontaktować się bezpośrednio z konsultantem Biura Obsługi Klienta Exim Torus, można skorzystać z czatu online na stronie internetowej. Kontakt Exim Tours poprzez czat jest dostępny w godzinach pracy infolinii. Oprócz tego istnieje możliwość pozostawienia numeru kontaktowego, na który konsultanci oddzwonią gdy infolinia Exim Tours nie będzie obciążona przez klientów. Taka możliwość jest wygodna dla klientów jak i konsultantów telefonicznych.

Liczba wyświetleń: 4144