Valentini infolinia | Numer, dane kontaktowe, pomoc techniczna


Valentini infolinia


Kategoria: zakupy

Infolinia valentini, kontakt telefoniczny do valentini czynny w określonych godzinach. Dane kontaktowe do firmy valentini.

Valentini infolinia telefoniczna

Valentini infolinia jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00, są to godziny otwarcia biura Valentini. Aby dodzwonić się na infolinię Biura Obsługi Klienta, należy wybrać numer +48 505 050 171. Po odebraniu telefonu od konsultanta mogą być potrzebne dane dotyczące naszego zamówienia bądź konta. Przed połączeniem należy również zapoznać się z FAQ sklepu Valentini, aby uniknąć niepotrzebnej straty czasu i szybszego rozwiązania problemu. Chcąc skontaktować się z infolinią telefoniczną Valentini, w czasie kiedy ona jest nieczynna, pomocne może okazać się wypełnienie formularza z zapytaniem i podaniem danych takich jak własny numer telefonu, może to być przydatne z powodu natychmiastowej odpowiedzi po wznowieniu aktywności w dniu pracy firmy Valentini.

Podobnie może działać adres e-mail sklepu Valentini [email protected], gdzie również można zapisać numer telefonu i oczekiwać na odpowiedź konsultantów w dziedzinie danej pomocy, na którą oczekuje adresat. Opcjonalnie możemy skorzystać z możliwości porozmawiania z konsultantem poprzez czat na żywo z konsultantem Valentini. Chcąc skontaktować się z obsługą zamówień instytucyjnych oraz hurtowych należy zadzwonić pod numer +48 505 050 171.

Telefon Valentini : +48 505 050 171

E-mail Valentini : [email protected]

Numer Valentini 

Na numer Valentini można dzwonić podczas godzin pracy konsultantów Zanim nastąpi połącznie należy zapoznać się z polityką kosztów za połączenie u danego operatora, by uniknąć dodatkowych kosztów. Numer Valentini jest aktywny cały roboczy tydzień, a konsultanci odbierają w godzinach między 8:00 a 16:00.

Liczba wyświetleń: 337