Togoshi kontakt | Telefon, adres, numer


Togoshi kontakt


Kategoria: zakupy

Togoshi kontakt telefoniczny dla klientów. Numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Togoshi CCC. Togoshi adres e-mail, formularz kontaktowy, chat online.

Kontakt Togoshi

Togoshi jest polską marką, która inspirowana jest japońskim stylem życia oraz ulicami Tokio. Marka została stworzona przez firmę eobuwie. Produkty Togoshi można zakupić w sieci sklepów CCC, a także na MODIVO. 

Klienci, którzy chcą zrealizować dotyczący marki Togoshi kontakt mogą zrealizować to za pośrednictwem sklepu CCC. Skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta CCC można na wiele sposobów. Jednym z nich jest zrealizowanie połączenia pod numerem 42 21 44 222. Infolinia Togoshi CCC dostępna jest dla interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00, a także w soboty od 9:00 do 17:00. 

Istnieje również możliwość przesłania wiadomości mailowe, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wszelkie zapytania należy wysyłać na adres [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta starają się odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości w jak najkrótszym czasie. 

W celu uzyskania kontaktu, który dotyczy Togoshi buty można także uzupełnić formularz kontaktowy. Jest on dostępny jest na głównej stronie internetowej CCC. Należy go uzupełnić wszystkimi wymaganymi danymi. Powinna w nim zostać zawarta również treść, która szczegółowo opisuje zaistniały problem.

Aktualnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Togoshi CCC to: 42 21 44 222
Adres e-mail Togoshi CCC: [email protected]

Togoshi kontakt internetowy

Produkty marki Togoshi klienci mogą zakupić również na MODIVO. Kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta można uzyskać wszystkie potrzebne informacje na temat tej marki. Na głównej stronie internetowej MODIVO istnieje możliwość odbycia na żywo chatu online z konsultantem. Ważną informacją jest to, że taki rodzaj kontaktu można zrealizować wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, a także w soboty od 9:00 do 17:00. 

Klienci mogą również przesłać wiadomość mailową. Zapytania należy kierować na adres e-mail, którym jest [email protected]. Informacje zwrotne udzielane są najszybciej jak to możliwe. 

Adres e-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 260